Niezbędnik Rodzicielski Pozytywnej Dyscypliny z elementami Self Reg, to zajęcia warsztatowe w formie cyklu 4 sobotnich spotkań po 4h.

Cykl obejmie 4 bloki tematyczne :
1. Dlaczego dzieci źle się zachowują,
2. Uprzejmie i stanowczo – komunikacja wg Pozytywnej Dyscypliny; Co zamiast kar?
3. Budowanie motywacji wewnętrznej dziecka; Jak sobie radzić ze stresem rodzica?
4. W rodzinie: spotkania rodzinne, kolejność urodzenia, walki rodzeństwa.

Korzyści z uczestnictwa w Warsztacie:

1. Zrozumiesz dlaczego dzieci generują zachowania trudne w odbiorze,
2. Wypracujesz nowe, pozytywne nawyki komunikacyjne, dzięki którym osiągniesz poszanowanie granic dziecka i swoich jednocześnie. Przyswoisz narzędzia, dzięki którym możesz osiągać swoje rodzicielskie cele i jednocześnie szanować autonomię dziecka.
3. Nauczysz się jak budować wewnętrzną motywację u dziecka, a dlugofalowo ukierunkować je wewnatrzsterownie.
4. Nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci organizować życie rodzinne, realizować Wasze rodzinne cele. Zrozumiesz mechanizmy, kierujące grupą rodzinną, nauczysz się jak efektywnie angażować dzieci w rozwiązywanie problemów. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci radzić sobie z walkami rodzeństwa.

Dzięki udziale w Warsztacie nauczysz się jak posługiwać się w praktyce narzędziami Pozytywnej Dyscypliny. Bo do tego przeczytanie książki nie wystarczy. Poznasz innych rodziców, którzy też chcą pozytywnie wychowywać dzieci. Uzyskasz zmianę przekonań własnych, nabędziesz nowe nawyki komunikacyjne, a w efekcie masz szansę na trwałą zmianę w Twojej Rodzinie. Znów będziesz się cieszyć rodzicielstwem, dasz dzieciom więcej miłości, one też dadzą Ci jej więcej. Zbudujesz pozytywne relacje, przybliżycie się do siebie. Będziecie dla siebie coraz ważniejsi.
Dzięki autorskiej koncepcji PD z elementami Self Reg, zobaczysz jak Twoje reakcje w stresie generują niepożądane zachowania innych członków rodziny. Poznasz zjawisko stresu, nauczysz się jak sobie z nim radzić.
Twoje życie będzie prostsze i bardziej radosne.

Prowadząca warsztat Dolores Anna Żakiewicz jest z zawodu socjologiem. Pracowała w pomocy społecznej, jest tłumaczem języka migowego. Urzekła ja Pozytywna Dyscyplina , potem Self Reg. Praktykuje więc ten tandem ku radości swojej a także własnej Rodziny. Mama Oli lat 9, Davida lat 3,5. Żona również. Pierwszy Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny na Śląsku.
Praktyk PD, z akredytacją Positive Discipline Association. Praktyk Self Reg. Prowadzi swój własny fp i grupę na fb https://www.facebook.com/RelacjaPozytywnaSytuacja/

Zapraszam do kontaktu przez Messenger .

Koszt udziału w 4×4h (tj. 16h) zajęć warsztatowych Niezbędnika Rodzicielskiego:
do 15stycznia 2018 r – 280zł,
cena dla par rodzicielskich – 500zł,
po 15stycznia 2018 r – 320zł,
cena dla par rodzicielskich – 600zł.

Miejsce rezerwuje wpłata 50% kwoty, do 15go stycznia.
Druga część należności płatna do 14 lutego 2018r.

Płatność na konto : 60114020040000380235817919
z dopiskiem : Niezbędnik Rodzicielski Katowice, imię i nazwisko uczestnika.

Planowane terminy spotkań,
sobota godz. 10-14.
1. 17.02.2018,
2. 24.02.2018,
3. 3.03.2018,
4. 10.03.2018.

Po 27stycznia 2018, wpłacone kwoty nie bedą zwracane.

Do zobaczenia ?

Strona wydarzenia »