Zapraszam Cię na rozwojowe zajęcia taneczne. Bez względu na to czy tańczysz czy nie masz z tańcem nic wspólnego – w przestrzeni tego wydarzenia znajdziesz coś dla siebie. Proponowany warsztat bazuje na tańcu, ruchu intuicyjnym, improwizowanym, bez sztywnych ram i ograniczeń. Jest kierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn którzy chcą, mają potrzebę zgłębić swoją wiedzę, poszerzyć świadomość siebie, swoich emocji i relacji z drugim człowiekiem, grupą.

W trakcie warsztatu doświadczymy m.in.:
– zakresów swoich ruchów i elastyczności ciała,
– kontaktu (komunikacja) i jego form (przestrzeń, podłoże, ja sam, sama, drugi człowiek, grupa). Doświadczając różnych form kontaktu wejdziemy w świat budowania i pielęgnowania relacji.
– emocji (solo, w parze, w grupie), zaobserwujemy myśli oraz wpływ obu na jakość ruchu, tańca i relacji,
– impulsu i jego roli w tańcu, życiu,
– siebie, zaobserwujemy odczucia kiedy prowadzimy i kiedy podążamy,
– energii w tańcu i jej przepływu w ruchu.

Proponowane zajęcia kierowane są do osób, które chcą zrobić coś dla siebie, zbliżyć się do swojej własnej natury, w wibracjach muzyki poprzez ruch i taniec intuicyjny wyzwolić swą wewnętrzną moc, subtelność, zmysłowość oraz przebudzić, wzmocnić inne kobiece, męskie aspekty. W ramach zajęć odniesiemy się m.in do:
– moja wewnętrzna moc
– poczucie stabilności
– moja życiowa przestrzeń
– zmysłowość
– miłość, radość, wolność.

Taniec intuicyjny, improwizowany to rodzaj ruchu wspierający uwalnianie z ciała napięć i blokad dzięki czemu następuje udrożnienie przepływu energii, poprawiając tym samym koordynację ruchową, wyzwalając przyjemne uczucia. Wszyscy uczestnicy zajęć o zakresie i intensywności wykonywanych ćwiczeń decydują sami (wg swojej kondycji danego dnia). Zajęcia mają na celu wsłuchanie się w siebie, odczucie swoich potrzeb, pragnień. Dane ćwiczenia to propozycje które są dla uczestników impulsem do wyrażenia w ruchu improwizowanym, intuicyjnym.

Zapraszam Cię do doświadczenia siebie w wibracjach muzyki, odkrycia nowych pokładów, przypomnienia sobie ważnych dla Ciebie aspektów życia, a to wszystko doskonale bawiąc się i ciesząc się chwilą w gronie innych ludzi 🙂

Data: 16 grudzień, niedziela

Godzina: 14.00 – 17.15 (w tym 15 minut przerwy)

Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice, Ligota

Inwestycja w siebie: 60 zł / os.

Zajęcia prowadzi: Khandro – Aneta Lelicka

W związku z dbaniem o komfort ruchu, ilość miejsc jest ograniczona, grupa kameralna, maksymalnie 10 osób. Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztacie:
– Aneta Lelicka – 731-022-371 (tel lub sms)

PROSZĘ PAMIĘTAJ!
O zabraniu ze sobą takiego stroju w którym jest Ci wygodnie i komfortowo a Twoje ruchy są swobodne i nieskrępowane (najlepsza opcja typu „dresowe” / legginsy / itp). Tańczymy w skarpetkach lub całkiem boso.

Serdecznie zapraszam 🙂 ♥