Zapraszam Was na autorski warsztat zatytułowany „Autoagresja w ruchu” – uwalniający warsztat taneczny.

Na spotkanie zapraszam osoby które zmagają się z tematem autoagresji, jako zdiagnozowane medycznie, a także te osoby które czują, że nie radzą sobie z energią złości w sobie.

Warsztat bazuje na ruchu, tańcu intuicyjnym, bez sztywnych ram i ograniczeń. Ma na celu wskazanie tych aspektów nas które są podłożem autoagresji. W przestrzeni tego wydarzenia podzielę się z Wami moją wiedzą, doświadczeniem i mądrością wyniesioną z procesu uzdrawiania z autoagresji, w tym ćwiczeniami które pomogły mnie samej. Ćwiczenia będą wspólnie omowione a potem interpretowane indywidualnym ruchem, tańcem w wibracjach muzyki.

W ramach warsztatu:
✔️Prawo rezonansu – czym jest, jak jego działanie odzwierciedla się w naszym ruchu, życiu. Opowiem Wam na przykładzie mojego doświadczenia jak ważne jest zwrócenie uwagi na swoją dietę, zdrowie, pracę ze świadomością, czyli tzw. podejście holistyczne.

✔️ Nasze ciała – jakie posiadamy ciała poza fizycznym, jak ważne jest by funkcjonowały one w harmonii i w jaki sposób sprawić by w tej harmonii były.

✔️Aspekty – jakie aspekty każdego z nas są podłożem autoagresji. Samo źródło każdy z nas może mieć nieco inne, jednak manifestuje się ono w określonych poziomach wibracyjnych. Poprzez ruch w omówionym ćwiczeniu każdy odkryje czym to jest i uwolni się od tego, jeśli ma w sobie taką gotowość.

✔️ Linie rodowe – poprzez ruch odczujemy wpływ naszego rodu na autoagresję. Będziecie w stanie zobaczyć zależności, których efektem jest dysfunkcja ciała i z wdzięcznością przekierować swoją uwagę na zdrowie.

Wszystkie powyższe tematy będą omówione, następnie wyrażone indywidualnie przez każdego w wibracjach muzyki.

Warsztat prowadzi: Khandro – Aneta Lelicka

Kiedy: 15.12, sobota

Gdzie: Katowice, CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58

Godzina: 14.00 – 18.00 (w tym 15 minut przerwy)

Inwestycja w siebie : 80 zł / os

Ze względu na komfort tańca, ruchu ilość miejsc ograniczona do 10 os. Rezerwacja następuje poprzez zgłoszenie i opłatę miejsca. W przypadku rezygnacji istnieje możliwość przeniesienia uczestnictwa na inną osobę.

Szczegółowe informacje i zapisy : Aneta, tel. 731-022-371 (tel lub sms). Konto bankowe do wpłaty będzie podane osobom które zadecydują się na uczestnictwo w warsztacie.

Do zobaczenia