Dziewczyny, po raz kolejny zapraszamy na bezpłatną wymianę ubrań!

Masz w domu ciuchy, na które nie możesz już patrzeć? Które nagle stały się za małe? W kolorach, które zupełnie przestały do ciebie pasować? Otwierasz szafę i znowu nie masz czego na siebie włożyć?

Weź wszystkie te ubrania, w których już nie chodzisz i wymień na takie, które z radością założysz. Zabierz ze sobą swoje przyjaciółki, koleżanki i znajome i przyjdź do nas!

Kiedy: 2 lutego 2019 godz. 10.00

Gdzie: CUD-Centrum Usług Dowolnych ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej)

Wstęp wolny.

Przy okzazji zapraszamy Was też do wspólnej zabawy – gry zapożyczonej z USA „White elephant”. Polega ona na wymianie między sobą niechcianych, śmiesznych, obciachowych przedmiotów, z reguły – nietrafionych prezentów. Każda osoba przygotowuje jeden prezent, całkowicie zapakowany tak, aby nie było widać, co jest w środku. Prezenty mogą być anonimowe. Można też na przykład odkryć kto przyniósł jaki prezent dopiero na końcu, po rozdaniu.
Prezenty powinny być niedrogie, dowcipne, mogą być nawet używane (np. niepotrzebna staroć z garażu).
Wszystkie prezenty umieszczane są w jednej puli, na środku, tak, aby każdy mógł po nie sięgnąć. Na samym początku ustalana jest kolejność – przez losowanie numerków. Pierwsza osoba wybiera prezent z puli i odpakowuje. Każda kolejna osoba może albo ukraść od kogoś już odpakowany prezent, albo wybrać nowy (tym samym ryzykując, co znajdzie). Każdy prezent może być ukradziony maksymalnie 2 razy! Osoba, od której ukradziono, może albo wybrać kolejny prezent z puli, albo ukraść od kogoś innego. Gra kończy się, gdy ostatnia osoba przechodzi przez swoją rundę, a pierwsza osoba może jeszcze ostatecznie ukraść od kogoś prezent (gdyż nie miała na samym początku takiej szansy) i oddać swój.

Zapraszamy do wymiany i wspólnej zabawy!