Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją kobiecością…

✨Gimnastyka to psychoterapia ciała, która zakłada, że mocą kobiety jest energią, którą emanuje. Rozwija w nas poczucie piękna, miłość do siebie samej. Skierowana jest do wszystkich kobiet bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.

✨Ćwiczenia przywrócone z kultury słowiańskiej dla kobiet, a tym samym zgodne z naszym pochodzeniem.

✨Poprzez gimnastykę wpływamy na swój wygląd zewnętrzny, pracujemy nad prawidłową postawą ciała, poruszamy wszystkie partie mięśni, korygujemy krzywizny kręgosłupa. Rozluźniamy, wzmacniamy, uwalniamy napięcia i blokady w ciele poprzez ruch, oddech, skupienie na sobie samej. Poprzez ucisk nadnerczy oraz masaż gruczołów tarczycy i grasicy świetnie oddziałujemy na nasze ciało oraz układ hormonalny, regulując go.

✨Gimnastyka korzystnie wpływa na problemy “natury kobiecej” tj. bolesne miesiączki, menopauzę, bezpłodność. Aktywizuje się nasza cielesność oraz podnosi libido. Pracujemy mięśniami dna MIEDNICY, która jest naszą mocą, seksualnością i centrum kobiecości.

✨Gimnastyka Słowiańska to 27 ćwiczeń w 3 słowiańskich światach. Słowianie dzielili swój Świat na 3 części: Świat Górny- odpowiadający emocjom, Świat Średni- odpowiadający naszym uczuciom, relacjom, oraz Świat Dolny- odpowiedzialny za działanie, nasze ciało. W każdym ze światów znajduje się 9 ćwiczeń mających różny wpływ na nasze życie i to do czego powinniśmy w nim dążyć.

✨Ćwiczenia nazywane są psychofizycznymi poprzez swoje holistyczne działanie na nasze ciało, umysł i emocje. Korygują nasze emocjonalne nastawienie poprzez pobudzenie 27 energii, które są związane z naszym życiem.
Ćwicząc skupiamy się na sobie, na swoich odczuciach, związanymi z naszym ciałem i umysłem.

?????????
Podczas warsztatów poznasz 27 ćwiczeń, nauczysz się je poprawnie wykonywać, tak aby zacząć własną praktykę. Z indywidualnym podejściem dobierana jest progresja wykonywanych ćwiczeń. Otrzymasz ćwiczenia w formie papierowej, by móc zawsze do nich wrócić. Dodatkowo otrzymasz Wyliczenie Indywidualnego Zestawu Rodowego dla Ciebie wraz z opisem energii, które pomogą zrozumieć Ci Twoje życie. Zestaw ten możesz wykonywać codziennie, a jego praktyka nie zajmuje dłużej niż 15 minut.

Zabierz ze sobą wygodny strój. ?
Ćwiczymy boso lub w skarpetkach, bez biustonosza lub w miękkim sportowym. ?‍♀️?‍♀️
Do zgłoszenia podaj datę, godzinę i miejsce urodzenia- niezbędne do wyliczenia Zestawu Rodowego

Warsztaty poprowadzi instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej – @Gimnastyka Słowiańska Dominika Kielmas, trener personalny, matka, partnerka, kobieta poszukująca na nowo relacji kobiecych, miłośniczka naturalnych metod leczenia oraz naturopatii.

➡️Miejsce: CUD- Centrum Usług Dowolnych ul. Piotrowicka 58 (wejście od ulicy Panewnickiej) Katowice
➡️Czas: 2-3.02.2019r
2.02 godz. 16-20
3.02 godz. 9- 13
*godziny mogą ulec zmianie

➡️Zgłoszenie wyślij na: slavicgymnastic@gmail.com

➡️Ze względu na indywidualne podejście do każdej z uczestniczek, warsztaty prowadzone są w kameralnych grupach.

➡️Zadatek bezzwrotny 100zł płatny na konto:
61 1050 1360 1000 0097 0541 3228
(W tytule wpisz imię i nazwisko, warsztaty Katowice)

Wpłacając zaliczkę do 18.01 możesz skorzystać z niższej ceny 350zł
Zaliczka gwarantuje rezerwację miejsca

➡️Warsztaty 2-dniowe: 4h +4h- 380 zł
*zniżka 50zl dla uczęszczających na regularne zajecia, oraz na powtórne uczestnictwo w warsztatach.

*jeśli nie uzbiera się minimalna liczba osób, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia terminu warsztatów.