Energetyczny masaż stóp to techniki oparte na stymulacji punktów i stref energetycznie aktywnych, pozwalające uwolnić blokady emocjonalne, rozluźnić napięcia i udrożnić naturalny przepływ energii w ciele dla uzyskania pełnej równowagi.

W trakcie spotkania koncentrujemy się na rozmowie dotyczącej obszaru pracy i doboru intencji w trakcie masażu. Metoda łączy w sobie różne techniki (refleksologia, Źródłowe Punkty Świadomości, synchronizacja kwantowa, operacja fantomowa) wzbogacone o moje własne doświadczenie i wiedzę. Skutki masażu zauważalne są indywidualnie, w zależności od kondycji ciała. U niektórych osób potrzebne są 2-3 zabiegi aby odczuć zmiany, natomiast u innych bardzo duże efekty są widoczne już przy pierwszej sesji. Jak w przypadku innych metod tak i w tej ważna jest gotowość do zmiany i odpuszczenie (uwolnienie) energii blokujących (które nam nie służą).

Przeciwwskazania:
– ciąża wysokiego ryzyka
– bardzo silnie rozwinięte choroby nowotworowe
– zakrzepica żył głębokich
– świeże stany pooperacyjne (1-2 miesiące po operacji, w zależności od kondycji ciała)
– spożywanie alkoholu (min 1 dzień przed i 1 dzień po masażu)

Powyższe przeciwwskazania są absolutnym wykluczeniem do wykonania masażu. Ponad to istnieją przeciwwskazania względne, które są omawiane indywidualnie i na podstawie rozmowy podjęta zostaje decyzja o wykonaniu masażu lub jego braku. Jest to zależne od kondycji ciała zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego czy mentalnego, gotowości do odpuszczenia i zmian by przywrócić ciała do równowagi.

Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice

Cena: 100 ,- / 60 min sesję.
Płatne na miejscu, w dniu spotkania. Sesja składa się z rozmowy dotyczącej zakresu pracy i doboru intencji, pracy energetycznej oraz przestrzeni na rozmowę zamykającą spotkanie.

Zapisy i szczegółowe informacje:
– Khandro – tel 731-022-371, kontakt.khandro@gmail.com

Serdecznie zapraszam 🙂 ♥