Siła, moc i energia kobiet to potencjał do twórczego, spełnionego życia…..
Co będziemy robić:
• wirować piękną świadomością,
• pichcić jakieś nowe dania życia,
• dzielić się mocami szczęśliwymi,
• z rumowiska myśli … przynosić jakieś kwiaty,
• zakochiwać się w samym sobie
• przywracać harmonię ciała, umysłu i duszy
Przyjdź, poczuj entuzjazm do rozpalenia w sobie radości by Twoja dusza znów zaczęła tańczyć, śpiewać, malować, świecić niezmąconym blaskiem. Taniec jest sposobem wyrażania i przeżywania emocji. Śpiew jest mową duszy. Taniec intuicyjny jest czymś zupełnie odmiennym od nauki tańca, tańczysz jak ciało cię prowadzi, oddajesz się zupełnie, pozwalasz głowie odpocząć. Masz serce które bije, masz też i rytm, a więc masz wszystko co potrzebne jest do tańca. Ruch powstały w tańcu, przeniesiemy na papier, rysunek to możliwość zatrzymania chwili i przyjrzenie się z różnej perspektywy.
Jeśli chcesz podzielić się swoim kulinarnym przysmakiem – weź ze sobą przepis i jeśli masz taką możliwość to przynieś swój przysmak na degustację
Prowadzący Janina Płaczek-Pospieszny arteterapeutka, ukończyła Roczny Staż Rozwoju Osobistego w ITG Kraków, uczestniczka Szkoły Trenerów „Meritum”, pasjonatka sztuki ekspresyjnych, przypomina jazz, wakacje, nurt rwącego strumienia, kolor indygo.
Strój – wygodny, zalecane długie, kolorowe, zamaszyste spódnice, lub przebranie wg własnego uznania.
Inwestycja- wpłata całości do 10 stycznia 75zł, po 10 stycznia- 85zł, Obowiązuje rezerwacja, warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 30zł na konto ARTE Akademia Relaksu i Ekspresji nr 53 1050 1605 1000 0092 1274 2069 z dopiskiem od kogo i „Karnawał”. Jeśli masz problemy finansowe napisz, może coś wymyślimy. Siła jest w nas.
Zgłoszenia email :cud@muzant.pl z dopiskiem „Karnawał”
Chcesz wiedzieć więcej napisz, zapytaj, zadzwoń ARTE Akademia Relaksu i Ekspresji, tel 660445096