Zapraszamy na zajęcia Kontakt improwizacja by Kasia Koziorz 🙂 ♥

Taniec znaczy tyle co mowa – z tą różnicą, że nieco bardziej angażuje ciało poniżej szyi. Współczesny człowiek pojmuje świat głównie za pomocą intelektu, odcinając się tym samym od mądrości płynącej naturalnie od ciała. Żyjemy w świecie słowa mówionego, zapominając bardzo często o tym, jak ważną rolę w komunikacji odgrywają również nasze ciała. Kiedy tańczysz, zaczynasz tym samym opowiadać historię za pomocą tego najstarszego, najbardziej uniwersalnego z języków.

Zajęcia będą opierały się na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Będą pojawiały się zarówno elementy techniczne, jak i różnego rodzaju improwizacje, oraz ćwiczenia świadomościowe. Będzie dużo pracy z ciężarem ciała. Równie dużo z ciężarem ciała partnera. Również sporo czasu poświęcimy na poszukiwanie przepływu w ruchu, oraz na pracę z podłogą. Przede wszystkim jednak będziemy poszukiwali przyjemności z tańca, oraz wolności, którą daje nam ruch. Wytrenowane i uwrażliwione przez taniec ciało, staje się wolne, a jego właściciel zintegrowany i spokojny.

Zajęcia dedykowane są zarówno osobom początkującym jak i z doświadczeniem.

Zajęcia prowadzi: Kasia Koziorz

?KIEDY: każdy poniedziałek
?O KTÓREJ: 19.00 – 20.30
?GDZIE: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice

?Inwestycja w siebie :
✅ pojedyncze zajęcia – 30 zł (blok zajęć 1,5h)
✅ karnet 4 wejść – 100 zł*
✅ karnet 8 wejść – 180 zł*
✅ karnet 12 wejść – 240 zł*
*karnet ważny 4 tygodnie od daty zakupu.
Karnet obejmuje również zajęcia Tańca intuicyjnego z Anetą Lelicką (piątki) – https://www.facebook.com/events/353209212187163/

W związku z dbaniem o komfort ruchu, ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach↙️
– Khandro – tel. 731-022-371 (tel lub sms)

PROSZĘ Pamiętaj
O zabraniu ze sobą takiego stroju w którym jest Ci wygodnie i komfortowo a Twoje ruchy są swobodne i nieskrępowane (najlepsza opcja typu „dresowe” / legginsy / itp). Tańczymy w skarpetkach lub całkiem boso.

Zatańczymy?