Kochana Kobieto!
Prosto z serca i gorących bioder zapraszam Cię na premierowy warsztat BIODRA BOGINI – POCZUJ MOC W SWOIM CIELE ♥

DLACZEGO BIODRA?
Biodra to pełnia. Obfitość i płodność. W biodrach tkwi moc i wewnętrzna potęga. Wprawiając je w ruch, wyzwalasz twórczą energię, energię zapładniania życia, pomysłów, marzeń, budzisz się do życia, uwalniasz swobodny przepływ emocji w ciele.

KIM JEST BOGINI?
Tą, która idzie za głosem intuicji. Tą, która wsłuchuje się w swoje ciało. Tą, która wyraża siebie bez względu na to, co powiedzą/pomyślą inni. Tą, która pozostaje w kontakcie z ziemią. Tą, która świadomie kreuje swoje życie. Tą, która wybiera. Bogini jest Kobietą Mocy.

Wierzę głęboko, że Biodra Bogini to Twoje biodra!

DOTKNIJ, dotknij, dotknij ich teraz i sprawdź, czy:
– Tęsknisz za swobodą bycia w swoim ciele i naturalną dzikością? – Szukasz autentycznego kontaktu ze swoim ciałem i emocjami? – Chcesz spojrzeć z uważnością na swoje potrzeby i pragnienia? – Potrzebujesz uwolnić ciało od napięć i stresów? – Pragniesz poczuć źródło swej mocy, działań i kreatywności w swoim ciele? – Uwielbiasz chodzić boso i zatracać się w tańcu? – Potrzebujesz zaczerpnąć moc do realizacji marzeń? – Lubisz aktywności, który wypływają z serca, a nie z głowy? – Chcesz spróbować przełamać wstyd i poczuć radość z dzikości i zmysłowości w tańcu? – Ciekawi Cię, jak to jest dotknąć źródła swej mocy? – Chcesz zasmakować, jak to jest od stóp do głów być w tu i teraz? – Marzysz o chwili tylko dla siebie i chcesz podarować sobie ten wyjątkowy czas?

Kobieto Mocy! Zapraszam Cię z serca, najbardziej zaś z bioder do przestrzeni, w której:
– Zasiądziesz z innymi kobietami w kręgu i otuli Was zapach szałwii.
– Otworzysz się na kobiecą energię poprzez ruch, taniec, wizaualizację. – Rozbudzisz ciało, wyzwalając twórczą energię i endorfiny.
– Ze swobodą i lekkością uwolnisz ciało od napięć i stresów. – Wprawisz biodra w ruch: delikatny, subtelny, mocny, stanowczy, urywany, płynny, zmysłowy, dynamiczny, energiczny. – Energiczna muzyka zaniesie Cię w różne zakątki świata i duszy.
– Obudzisz zmysłowość, przyjemność i radość życia. – Poczujesz źródło swych działań, dzikość, swobodę i moc w ciele. – Zaczerpniesz moc, radość i przyjemność z tańca. – Zrelaksujesz się, odetchniesz, wytańczysz, co Ci w duszy gra.
– Wsłuchasz się w ciało i odkryjesz swój naturalny biodrowy rytm. – Odkryjesz, która bogini czuwa nad Tobą i towarzyszy Ci teraz na Twojej ścieżce życia.

Kobieto Mocy, zapraszam Cię w podróż, podczas której rozgościsz się w swoim ciele, poczujesz pełnię kobiecości i boskość w sobie. Niech najgłębsze tęsknoty i najdziksze pragnienia naturalnie wypłyną z serca i wprawią biodra w życiodajny ruch.

GDZIE I KIEDY?
3 marca 2019 roku
Godz. 10.30-14.00
CUD – Centrum Usług Dowolnych Katowice ul. Piotrowicka 58 (wejście od ulicy Panewnickiej)

TWOJA INWESTYCJA: 118zł
Płatne przelewem na konto ING Bank Śląski nr:
02 1050 1634 1000 0092 3421 3206
TYTUŁ PRZELEWU: Twoje imię i nazwisko jako osoby uczestniczącej + Biodra Bogini
Agnieszka Pietrzok
Ul. Pawlicy 2b
43-180 Orzesze

Niech moc bioder jest z nami! ♥ ♥ ♥

Agnieszka