Zapraszam Cię na rozwojowe zajęcia taneczne. Bez względu na to czy tańczysz czy nie masz z tańcem nic wspólnego – w przestrzeni tego wydarzenia znajdziesz coś dla siebie. Proponowany warsztat bazuje na tańcu, ruchu intuicyjnym, improwizowanym, bez sztywnych ram i ograniczeń. Jest kierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn którzy chcą, mają potrzebę zgłębić swoją wiedzę, poszerzyć świadomość siebie, swoich emocji i relacji z drugim człowiekiem, grupą.

W trakcie zajęć doświadczymy m.in.:
– zakresów swoich ruchów i elastyczności ciała,
– kontaktu (komunikacja) i jego form (przestrzeń, podłoże, ja sam, sama, drugi człowiek, grupa). Doświadczając różnych form kontaktu wejdziemy w świat budowania i pielęgnowania relacji.
– emocji (solo, w parze, w grupie), zaobserwujemy myśli oraz wpływ obu na jakość ruchu, tańca i relacji,
– impulsu i jego roli w tańcu, życiu,
– siebie, zaobserwujemy odczucia kiedy prowadzimy i kiedy podążamy,
– energii w tańcu i jej przepływu w ruchu.
– moja wewnętrzna moc, poczucie stabilności
– moja życiowa przestrzeń
– subtelność, sensualność, zmysłowość
– miłość, radość, wolność.

Taniec intuicyjny, improwizowany to rodzaj ruchu wspierający uwalnianie z ciała napięć i blokad dzięki czemu następuje udrożnienie przepływu energii, poprawiając koordynację ruchową, wyzwalając przyjemne uczucia. Wszyscy uczestnicy zajęć o zakresie i intensywności wykonywanych ćwiczeń decydują sami (wg swojej kondycji danego dnia). Zajęcia mają na celu wsłuchanie się w siebie, odczucie swoich potrzeb, pragnień. Dane ćwiczenia to propozycje które są dla uczestników impulsem do wyrażenia w ruchu improwizowanym, intuicyjnym.

Zajęcia prowadzi: Khandro – Aneta Lelicka

?KIEDY: każdy piątek
?O KTÓREJ: 19.30 – 21.00
?GDZIE: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice

?GRAFIK (każdy piątek):
✅ godz. 19.30 – 21.00
W przestrzeni tych zajęć odnosimy się do budowania i wzmocnienia relacji samych ze sobą, rozluźnienia ciała, zrelaksowania, odczucia flow. Przechodzimy przez różne formy praktyk taneczno ruchowych dzięki którym czujemy mocniejsze połączenie ze swoim ciałem, otwartość na poziomie serca i wyciszenie na poziomie umysłu.

?Inwestycja w siebie :
✅ pojedyncze zajęcia – 30 zł (blok zajęć 1,5h)
✅ karnet 4 wejść – 100 zł*
✅ karnet 8 wejść – 180 zł*
✅ karnet 12 wejść – 240 zł*
*karnet ważny 4 tygodnie od daty zakupu.
Karnet obejmuje również zajęcia Kontakt improwizacja z Kasią Koziorz (poniedziałki) – https://www.facebook.com/events/380616132673404/

W związku z dbaniem o komfort ruchu, ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach↙️
– Khandro – 731-022-371 (tel lub sms)

PROSZĘ Pamiętaj
O zabraniu ze sobą takiego stroju w którym jest Ci wygodnie i komfortowo a Twoje ruchy są swobodne i nieskrępowane (najlepsza opcja typu „dresowe” / legginsy / itp). Tańczymy w skarpetkach lub całkiem boso.

Zapraszam Cię do doświadczenia siebie w wibracjach muzyki, odkrycia nowych pokładów, przypomnienia sobie ważnych dla Ciebie aspektów życia, a to wszystko doskonale bawiąc się i ciesząc się chwilą w gronie innych ludzi 🙂

Spotkaj(my) się w tańcu