Zapraszamy na warsztaty ,, Kobieta grzechu warta „, które odbedą sie w dniu 14.03.2019r. (czwartek) w Katowicach, CUD
ul. Piotrowicka 58 (wejście od ulicy Panewnickiej) Ligota, Katowice

Warsztaty będą trwały po 3 godziny.
Podczas warsztatów bedziemy zagłębiać się we własne oblicze kobiecości. Nauczymy sie okreslać swój styl ubioru, poznamy swoja sylwetkę. Nauczymy się również uwydatniać walory swojej urody, a także tuszować niedoskonałości. Warsztat prowadzić będą dwie niesamowite kobiety – stylistka mody oraz personal shopper i psychoterapeuta, seksuolog. Dlatego podejdziemy do tematu kobiecości holistycznie. Nauczymy się dbać o ciało i o duszę, czyli zaakceptujemy swoje piękne niedoskonałości. Wspólnie zrobimy to w ten sposób, aby nasze ciało było kuszące, pełne wdzięku, gracji i uwodzicielskiego powabu, a jednocześnie swoja osobą ukażemy pewność siebie i akceptację własnej osoby i kobiecości.

Warsztaty będą prowadziły:

– mgr Irena Anna Ozdoba
Jestem certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień. A także seksuologiem. Obecnie pracuję w CPiLU w Sosnowcu, a także w Szpitalu w Świetochłowicach. Przez cztery lata pracowałam w WSN w Lublińcu, pięć lat CZPiLU ,,Familia” w Gliwicach oraz dwa lata Arkamed w Bytomiu. Posiadam duże doświadczenie w pracy z osobami współuzależnionymi, stworzyłam w tym celu autorski program Niespotykana kobieta.

– Katarzyna Głąbowska– stylista mody, personal shopper
Moja praca to przede wszystkim pasja. Jestem absolwentką Akademi Stylu ,,Chowański” dla stylistów i personal shopper w Warszawie. Posiadam ogromne doświadczenie zdobywane na przestrzeni wielu lat. Nieustannie współpracuje z klientami indywidualnymi, tworząc zarówno spektakularne metamorfozy, jak również przechodząc z nimi przez stopniowe zmiany. Jednocześnie jestem organizatorem i autorem Warsztatów Dobrego Stylu dla kobiet. Współpracuje z markami odzieżowymi takimi jak: Adriano Calitri, Mediolan. Organizator oraz reżyser wielu pokazów mody.

Koszt warsztatu 3h to 150 zł od osoby. W tym gwarantuję profesjonalne warsztaty pod względem merytorycznym i poczestunek.
Ilość miejsc ograniczona, w grupach terapeutycznych maksymalnie może być 15 osób.

ZAPISY TELEFONICZNE: 663587272 50913708