Droga Kobieto zapraszam Cię na warsztat z cyklu JA KOBIETA. Do przestrzeni w której wejdziemy w temat sensualności, subtelności. Odniesiemy się do ważnych aspektów które determinują naszą zmysłowość, sensualność.

Proponowane zajęcia bazują na tańcu, ruchu intuicyjnym, improwizowanym, bez sztywnych ram i ograniczeń. Jest kierowany do kobiet które chcą, mają potrzebę zrobić coś dla siebie, zbliżyć się do swojej własnej natury. W wibracjach muzyki poprzez ruch i taniec intuicyjny wyzwolić swą wewnętrzną moc, wzmocnić ważne dla siebie aspekty, poszerzyć wiedzę i świadomość siebie, swoich myśli i emocji.

Taniec intuicyjny, improwizowany to rodzaj ruchu wspierający uwalnianie z ciała napięć i blokad dzięki czemu następuje udrożnienie przepływu energii, poprawiając tym samym koordynację ruchową, wyzwalając przyjemne uczucia. Każda uczestniczka zajęć o zakresie i intensywności wykonywanych ćwiczeń decyduje sama (wg swojej kondycji danego dnia).

W programie:
– moc czakr – siła naszej podstawy
– moc kobiecej miednicy
– subtelność – czym jest, skąd pochodzi, jak ją pielęgnować
– przełamanie barier, uwolnienie oporu ograniczających naszą kobiecość w tu i teraz
– jakie mam przekonanie o swojej kobiecości, jak manifestuje to moje ciało?
– i niespodzianka – temat który poznacie w dniu warsztatu ☺️❤️

Warsztat ma na celu m.in wzmocnienie swojej stabilności, ugruntowanie, zwrócenie uwagi na swoje odczucia, otworzenie się lub poszerzenie zakresów swojej subtelności.

To co uświadomisz sobie i zmienisz w trakcie warsztatu będziesz mogła wykorzystać w tańcu, a przede wszystkim w codziennym życiu. Warsztat kierowany jest zarówno do osób tańczących jak i tych, które z tańcem nie mają do czynienia na co dzień.

Kiedy: 6 kwietnia, 2019
Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice
Godzina: 10.00 – 14.00

Opłata organizacyjna:
– do 28 lutego 60 zł
– do 6 kwietnia 80 zł

Ze względu na komfort tańca, ruchu ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsca: Aneta, tel. 731-022-371 (tel lub sms)

PROSZĘ PAMIĘTAJ!
O zabraniu ze sobą takiego stroju w którym jest Ci wygodnie i komfortowo a Twoje ruchy są swobodne i nieskrępowane (najlepsza opcja typu „dresowe” / legginsy / itp). Tańczymy w skarpetkach lub całkiem boso.

Serdecznie zapraszam 🙂 ♥