Zapraszam na warsztaty pt. Moja kobiecość – ŚWIĄTYNIA BOSKIEGO CIAŁA, które odbedą sie w dniu 13.04.2019 r. o godz. 9.00 (sobota) w CUD – Centrum Usług Dowolnych w Katowicach.
Warsztat bedzie trwał 4 godziny. Podczas warsztatu będziemy zagłębiać się we własne oblicze kobiecości. Tym razem praca będzie dotyczyła aspektu własnego ciała. Jego boskości, akceptacji i umiłowania swojego ciała przez nas same. Zwrócimy też uwagę na to co odczuwamy, co zapamiętuje nasze ciało, jak reaguje. Będziemy się uczyć, jak w pełni korzystać z tych wskazówek płynących z ciała.

Parę słów o mnie: jestem Matką 3 dorosłych synów. Moją pasją jest Teatr, ale też inne formy kultury i sztuki. Nie wyobrażam sobie życia bez energii słonecznej i rozpieszczającego mnie ciepła, jakie ono daje. Uwielbiam podróże, odnajduję się w jodze i tańcu.
Zawodowo jestem pedagogiem, specjalistą terapii uzależnień, a także seksuologiem klinicznym.
Obecnie pracuję w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu, a takze w Szpitalu w Świetochłowicach. Od 10 lat zajmuję się obszarem pomocy kobietom doświadczającym przemocy i cierpiącym z powodu uwikłania w relacje z bliską osobą uzależnioną od substancji psychoaktywnych, bądź też behawioralnie.

Zapraszam Cię na poszukiwanie swojej Siły jako kobiety i spotkanie z najwspanialszą kobietą jaką jesteś Ty sama.

Koszt warsztatu 4h to 200 zł od osoby. Dla osób, które uczestniczyły w pierwszej edycji warsztatów pt. Niespotykana kobieta, koszt wynosi 150 zł. W tym gwarantuję profesjonalne warsztaty pod względem merytorycznym i poczęstunek. Ilość miejsc ograniczona, w grupach terapeutycznych maksymalnie może to być 12 osób.
Zapisów można dokonać u mnie osobiście, pod nr telefonu:
Irena Ozdoba, tel. 509137080
Po zapisaniu się na listę uczestniczek wymagana jest wpłata zaliczki w kwocie 50 zł na konto : mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7656 4887

Data: 13.04.2019, godz. 9.00-13.00

Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej, obok sklepu Żabka)

Zapraszam!