Udany związek partnerski to jedno z największych życiowych osiągnięć. Co o udanych związkach można nam wiedzieć na podstawie pracy metodą ustawień systemowych Berta Hellingera?
We wprowadzeniu poruszymy takie tematy jak:
– bycie singlem
– czekanie na tego jednego/ tę jedyną
– miłość od pierwszego wejrzenia, i co z drugim i trzecim
– trudności i kryzysy w związkach
– jak się obchodzić z rozstaniami i byłymi partnerami
– związki a seksualność
– warunki umożliwiające wejście w kolejny udany związek
– kiedy związek jest wystarczająco dobry

Podczas wieczoru także medytacje i krótkie wglądowe ustawienia dla uczestników. Będzie przestrzeń na sesję pytań i odpowiedzi.

W podróży na którą zapraszam chodzi o odkrywanie kolejnych kroków do wolności. Wolności życia pełnią swojego życia i pełnią swoich możliwości. Czy odważysz się? Czy masz dziś gotowość na kolejne odkrycia?

Prowadzący:
Maja Długołęcka-Sarlej – socjolog, terapeutka ustawień systemowych, absolwentka I edycji Szkoły Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera przy Instytucie w Taunusie (2007-2009). Uczyła się od twórcy metody, Berta Hellingera na warsztatach w kraju i zagranicą, a także od Joy Manne, Gerharda Walpera, Ewy Renaty Arthur (Cyzman-Bany), Marii Stenftleben Gudrich, Ilse Kutschery, Wolfganga Deussera, Guntera Schrickera. Od ponad dekady korzysta tych umiejętności w codziennym życiu w rolach kobiety, partnerki, matki oraz w prowadzeniu własnej firmy.

Gdzie: CUD – Centrum Usług Dowolnych Katowice-Ligota ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej, obok sklepu Żabka)
Kiedy: czwartek, 11 kwietnia, godz. 18.00-20.00 (od 17.30 zapraszamy na herbatę)
Spotkanie otwarte, wstęp 30 zł.