KOBIETY TWORZĄ – SPOTKANIA W KRĘGU to inicjatywa dla kobiet, dziewcząt i bab, które malują, dłubią w drewnie i kamieniu, rysują, wyplatają wiklinę i lepią garnki. Także dla tych, które haftują, wycinają i piszą poezję, prozę i pracują jako graficzki. Tych, które szyją poduchy i robią na drutach, tworzą kolaże i rzeźbią w glinie, robią dekupaże i majsterkują. Medytują podczas prac ręcznych. Modlą się podczas gotowania i śpiewają przy myciu okien. Nie chcą być dłużej same podczas tworzenia i pragną się nim podzielić, są gotowe wyjść ze swoją interpretacją świata do innych kobiet. Radosne, smutne i wściekłe, rozżalone i zawstydzone, dumne i upokorzone, prawdziwe. Otwarte na siebie i Siostry, ciekawe innych kobiet, zdolne do dzielenia się.

Przyjdź, pokaż się światu i zaczerpnij od innych, podziel się i doświadcz inspiracji. Weź swoje ostatnie dzieło i zaprezentuj innym. Zobacz, jak można tworzyć i wzrastać, upadać i podnosić się, być wspieraną przez Kobiety i ich twórczość. Jeśli aktualnie nie tworzysz ale masz ochotę czegoś się nauczyć od innych, na pewno będziesz mile widziana 🙂

Ubierz wygodny strój i bądź gotowa na spotkanie ze Sobą, na przyglądanie się swojemu sercu i kontakt z tą częścią siebie, która jest wrażliwa, twórcza i otwarta na zmianę.

Posiedzimy razem, pomilczymy i pogadamy, posłuchamy i sprawdzimy, co tak brzęczy za uchem, co domaga się wyrażenia.

Warsztaty oparte będą na mocy kręgu, jungowskiej Aktywnej Imaginacji i pracy z ciałem przez ruch.

Prowadząca: Monika Broszkiewicz, socjolog, pedagog, trenerka z kilkuletnim stażem, artystka i matka.

Koszt: 30 zł za spotkanie, obowiązują zapisy, kontakt przez Messengera z Monika Be