KALIGRAFIA OD PODSTAW – Pisz piękniej!

✍ Wtorek, 23 kwietnia, 18:00 – 20:00

CUD – Centrum Usług Dowolnych

✍ Bilety – 55 zł

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklicznych pasjonujących i bardzo kreatywnych warsztatów kaligrafii. Spotkania będą odbywać się 1-2 razy w miesiącu, zgodnie z Waszymi życzeniami. Warsztaty przypomną Wam, jak przyjemne i twórcze może być pisanie ręczne! Na krótką chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub tabletu, chwycicie za ołówki, stalówki, pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!
Spotkanie trwa 2 godziny. W cenie warsztatu dostępne są wszystkie materiały.

Warsztaty polecamy wszystkim, którzy lubią pisanie ręczne i chcą poznać zasady kaligrafii. Polecamy je również pasjonatom ładnych, ręcznie robionych rzeczy, pasjonatom wyrobów papierniczych oraz wszystkim, którzy chcą spotkać się z miłośnikami pięknych liter, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, wyciszyć się i kreatywnie spędzić wieczór! Zapraszamy osoby całkowicie początkujące oraz osoby już kaligrafujące 🙂

Zapoznacie się z narzędziami do pisania oraz podstawowymi stylami w kaligrafii, m.in.: Uncjała, Italika, Copperplate Script (kursywa angielska), Modern Calligraphy (kaligrafia nowoczesna), Pismo ozdobne i użytkowe. Będą też wzorniki oraz mnóstwo inspiracji, które zachęcą Was do stworzenia własnych liter.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

Organizator: Barbara Razowska – FB: Barbara Razowska Design

Rezerwacja miejsc mailowo: studio@brdesign.pl lub poprzez messengera.

Koszt: 55 zł za spotkanie, obowiązują zapisy, wpłata zadatku gwarantuje rezerwację miejsca.

Nr rachunku: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586

Tytuł przelewu: CUD Kaligrafia, Imię i Nazwisko uczestnika