Droga Kobieto zapraszam Cię na warsztat z cyklu JA KOBIETA. Do przestrzeni w której wejdziemy w temat sensualności, subtelności. Odniesiemy się do ważnych aspektów które determinują naszą zmysłowość, sensualność.

Proponowane zajęcia bazują na tańcu, ruchu intuicyjnym, improwizowanym, bez sztywnych ram i ograniczeń. Jest kierowany do kobiet które chcą, mają potrzebę zrobić coś dla siebie, zbliżyć się do swojej własnej natury. W wibracjach muzyki poprzez ruch i taniec intuicyjny wyzwolić swą wewnętrzną moc, wzmocnić ważne dla siebie aspekty, poszerzyć wiedzę i świadomość siebie, swoich myśli i emocji.

Taniec intuicyjny, improwizowany to rodzaj ruchu wspierający uwalnianie z ciała napięć i blokad dzięki czemu następuje udrożnienie przepływu energii, poprawiając tym samym koordynację ruchową, wyzwalając przyjemne uczucia. Każda uczestniczka zajęć o zakresie i intensywności wykonywanych ćwiczeń decyduje sama (wg swojej kondycji danego dnia).

W programie:
– moc czakr – siła naszej podstawy
– moc kobiecej miednicy
– subtelność – czym jest, skąd pochodzi, jak ją pielęgnować
– przełamanie barier, uwolnienie oporu ograniczających naszą kobiecość w tu i teraz
– jakie mam przekonanie o swojej kobiecości, jak manifestuje to moje ciało?

Warsztat ma na celu m.in wzmocnienie swojej stabilności, ugruntowanie, zwrócenie uwagi na swoje odczucia, otworzenie się lub poszerzenie zakresów swojej subtelności.

To co uświadomisz sobie i zmienisz w trakcie warsztatu będziesz mogła wykorzystać w tańcu, a przede wszystkim w codziennym życiu. Warsztat kierowany jest zarówno do osób tańczących jak i tych, które z tańcem nie mają do czynienia na co dzień.

Warsztat prowadzi: Khandro – Aneta Lelicka

===== INFORMACJE ORGANIZACYJNE =====

Kiedy: 26 maj, niedziela
Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice
Godzina: 16.30 – 20.30*

*Harmonogram spotkania ☺️
? 16.30 – 17.00 – Spotkanie otwierające warsztat. Luźna rozmowa zapoznawcza przy kawie / herbacie i poczęstunku (zapewnia organizator)
? 17.00 – 20.00 – Warsztat – ruch, taniec (w trakcie króciutkie przerwy na nawodnienie)
? 20.00 – 20.15 – Relaks w subtelnych wibracjach muzycznych
? 20.15 – 20.30 – Rozmowa zamykająca warsztat

? Cena: 100 zł / os

Zainteresowane osoby proszę o dokonanie zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztacie. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 100 zł* u organizatora (gotówka lub przelew – konto będzie podane zdeklarowanym uczestnikom).

* W przypadku rezygnacji z warsztatu, nie dokonujemy zwrotu wpłaty. Istnieje możliwość przepisania uczestnictwa na inną osobę (bez zwrotu wpłaty).

Ze względu na komfort tańca, ruchu ilość miejsc ograniczona. Grupa jest kameralna (6 miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń.

? Rezerwacja miejsca (zgłoszenie i wpłata): tel. 731-022-371, kontakt.khandro@gmail.com

PROSZĘ PAMIĘTAJ!
O zabraniu ze sobą takiego stroju w którym jest Ci wygodnie i komfortowo a Twoje ruchy są swobodne i nieskrępowane (najlepsza opcja typu „dresowe” / legginsy / itp). Tańczymy w skarpetkach lub całkiem boso.

Aneta Lelicka
———————–
Od dziecka jest pasjonatką i praktykiem tańca intuicyjnego. Zawsze odnajdywała w nim możliwość wyrażenia siebie, swoich myśli oraz uczuć, emocji. Poprzez taniec, ruch w indywidualnym wydaniu nawiązywała kontakt z samą sobą, poznając siebie na głębszych poziomach, możliwości fizyczne swojego ciała oraz zależności między kondycją ciała a sferą emocjonalną. Dziś z głęboką radością i miłością dzieli się z innymi swoją pasją i doświadczeniem w tym temacie, dzięki czemu mogą dostrzec swoje potrzeby i pragnienia, które gdzieś w głębi siebie zakopali. Zdobywa doświadczenie w zakresie choreoterapii, świadomej pracy z ciałem, tańca intuicyjnego, tanecznej i teatralnej improwizacji oraz terapii zajęciowej. Ponadto pasjonuje się i doświadcza się w masażu dźwiękiem (misy nepalskie) oraz w masażach energetycznych. Prowadzi zajęcia i warsztaty z tańca intuicyjnego, improwizacji, kontaktu. Tworząc nowe projekty bazuje na doświadczonych przez siebie metodach pracy z ciałem, emocjami i energią.
Inicjatorka tematycznych warsztatów rozwojowych. Jest autorką / współautorką projektów bazujących na tańcu, ruchu intuicyjnym, improwizacji a także innych formach poszerzających świadomość ludzi. Współpracując z innymi stawia na synergię i budowanie bogatych relacji międzyludzkich. Inspirują ją spotkania z ludźmi, wspieranie innych w powrocie do zdrowia, a także poszerzanie świadomości w zakresie przyczynowości powstających chorób. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka.

Z głębi serca zapraszam 🙂 ♥

Khandro / KHANDRO – zdrowie i dobre samopoczucie. Inf., zajęcia, warsztaty, wykłady / CUD – Centrum Usług Dowolnych