Majowe warsztaty kaligrafii – 4 spotkania
Wtorek, 7 maja, 14 maja, 21 maja, 28 maja godz. 18:00 – 20:00
CUD – Centrum Usług Dowolnych
Bilety – 55 zł / spotkanie
Zapraszamy na cykliczne spotkania pasjonujących i bardzo kreatywnych warsztatów kaligrafii. Warsztaty przypomną Wam, jak przyjemne i twórcze może być pisanie ręczne! Na krótką chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub tabletu, chwycicie za ołówki, stalówki, pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!
Spotkanie trwa 2 godziny. W cenie warsztatu dostępne są wszystkie materiały do ćwiczeń (stalówki, obsadki, atramenty, papier).
Warsztaty polecamy wszystkim, którzy lubią pisanie ręczne i chcą poznać zasady kaligrafii. Polecamy je również pasjonatom ładnych, ręcznie robionych rzeczy, pasjonatom wyrobów papierniczych oraz wszystkim, którzy chcą spotkać się z miłośnikami pięknych liter, zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, wyciszyć się i kreatywnie spędzić wieczór! 
Zapraszamy osoby całkowicie początkujące oraz osoby już kaligrafujące.
Zapoznacie się z narzędziami do pisania oraz podstawowymi stylami w kaligrafii, m.in.: Uncjała, Italika, Copperplate Script (kursywa angielska), Modern Calligraphy (kaligrafia nowoczesna), Pismo ozdobne i użytkowe. Będą też wzorniki oraz mnóstwo inspiracji, które zachęcą Was do stworzenia własnych liter. 
Każdy zapisany uczestnik otrzyma obsadkę i stalówkę, dostosowaną do wybranego kroju pisma, aby mógł ćwiczyć piękne pisanie w domu 🙂
Koszt całego kursu – 4 spotkania: 200 zł 
Koszt pojedynczego spotkania: 55 zł  

 

Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś.
Pierwszeństwo mają osoby, które zapiszą się na cały kurs – 4 spotkania.
Organizator: Barbara Razowska – FB:  Barbara Razowska Design
Rezerwacja miejsc mailowo: studio@brdesign.pl lub poprzez messengera.
Wpłata zadatku gwarantuje rezerwację miejsca.
Nr rachunku: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
Tytuł przelewu: CUD Kaligrafia, Imię i Nazwisko uczestnika