✨🌜 KOŁYSANKI DLA MAM ✨🌜
koncert relaksacyjny dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi do 6 miesiąca życia.

01 czerwiec to wyjątkowy czas, w którym kulturowo świętujemy Dzień Dziecka.
Całość koncertu to specjalnie skomponowane relaksacyjne kołysanki zaaranżowane w taki sposób, aby dać ukojenie przyszłym mamom i świeżo upieczonym rodzicom, a także by przyczynić się do pogłębienia więzi z dzieckiem.

🎼🎹 KONCERT RELAKSACYJNY🎼🎹
jest wydarzeniem muzycznym o charakterze muzykoterapeutycznym.
Głównym założeniem projektu Sound of Mandala jest propagowanie muzykoterapii jako profilaktyki zdrowia.
Muzykoterapeutyczny koncert relaksacyjny jest innowacyjnym podejściem do pracy terapeutycznej, ponieważ łączy w sobie dźwięki instrumentów klasycznych tj.: gitara akustyczna i pianino z dźwiękami instrumentów etnicznych tj.: gongi, misy dźwiękowe, bębny z różnych stron świata, sansula, dzwonki koshi oraz wiele innych.
Odpowiednia struktura koncertu pomaga w konfrontowaniu się z trudnymi emocjami lub sytuacjami a następnie poprzez przyjemne dźwięki ukojenie umysłu i ciała.

🎼🎹 MUZYKOTERAPIA 🎼🎹
Jednym z założeń muzykoterapii holistycznej jest dotarcie do uczuć, kontakt z własnym potencjałem, a także jak dowodzi Even Ruud – norweski psycholog i profesor wydziału muzykologii na Uniwersytecie w Oslo – możliwość wyrażenia własnej tożsamości poprzez muzykę.

Odwołując się do koncepcji stresu Lazarusa wiemy, iż ogromną rolę w radzeniu sobie ze stresem stanowi ocena własnych doświadczeń i sposobów radzenia sobie ze stresem. Muzykoterapia jest skutecznym i wartościowym narzędziem do radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, ponieważ pomaga uświadomić je sobie i skonfrontować się z nimi.

Każdy instrument wykorzystywany podczas koncertu pełni swoją określoną rolę, dzięki czemu muzyczny odbiór całości koncertu przybiera wymiar nie tylko estetyczny i interesujący, ale przede wszystkim osiąga docelowy efekt muzykoterapeutyczny.

🎼🎹 JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ🎼🎹
Dobrze przyjść 10 minut wcześniej by zdążyć się zresetować przed rozpoczęciem sesji.
Podczas sesji koncertowej najlepiej przyjąć pozycję leżącą lub taką w jakiej będziesz się czuła się najlepiej.

Projekt Sound of Mandala – Marcin i Hanna Czyż
Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Łączymy wiedzę z zakresu muzykoterapii z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi. Dzięki temu nasze koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.
Wprowadzenie, w formie medytacji przygotowuje Hanna Czyż w oparciu o wiedzę arteterapeutyczną, kulturowe znaczenie kolorów, liczb a także symboli.
Aranżacja muzyczna, oraz własne, autorskie utwory skomponowane przez Marcina Czyż stanowią podstawę każdego spotkania i czynią je wyróżniającym pośród innych koncertów.

💎 INFORMACJE I ZAPISY 💎
Tel/sms: Hanna Czyż 696083939
Mail: kontakt@mandalove.pl
💎 Cena biletu:
30 zł / osobę za osobę dorosłą
dziecko do 6 miesiąca życia – bezpłatnie