✨? KOŁYSANKI DLA MAM ✨?
koncert relaksacyjny dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi do 6 miesiąca życia.

01 czerwiec to wyjątkowy czas, w którym kulturowo świętujemy Dzień Dziecka.
Całość koncertu to specjalnie skomponowane relaksacyjne kołysanki zaaranżowane w taki sposób, aby dać ukojenie przyszłym mamom i świeżo upieczonym rodzicom, a także by przyczynić się do pogłębienia więzi z dzieckiem.

?? KONCERT RELAKSACYJNY??
jest wydarzeniem muzycznym o charakterze muzykoterapeutycznym.
Głównym założeniem projektu Sound of Mandala jest propagowanie muzykoterapii jako profilaktyki zdrowia.
Muzykoterapeutyczny koncert relaksacyjny jest innowacyjnym podejściem do pracy terapeutycznej, ponieważ łączy w sobie dźwięki instrumentów klasycznych tj.: gitara akustyczna i pianino z dźwiękami instrumentów etnicznych tj.: gongi, misy dźwiękowe, bębny z różnych stron świata, sansula, dzwonki koshi oraz wiele innych.
Odpowiednia struktura koncertu pomaga w konfrontowaniu się z trudnymi emocjami lub sytuacjami a następnie poprzez przyjemne dźwięki ukojenie umysłu i ciała.

?? MUZYKOTERAPIA ??
Jednym z założeń muzykoterapii holistycznej jest dotarcie do uczuć, kontakt z własnym potencjałem, a także jak dowodzi Even Ruud – norweski psycholog i profesor wydziału muzykologii na Uniwersytecie w Oslo – możliwość wyrażenia własnej tożsamości poprzez muzykę.

Odwołując się do koncepcji stresu Lazarusa wiemy, iż ogromną rolę w radzeniu sobie ze stresem stanowi ocena własnych doświadczeń i sposobów radzenia sobie ze stresem. Muzykoterapia jest skutecznym i wartościowym narzędziem do radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami, ponieważ pomaga uświadomić je sobie i skonfrontować się z nimi.

Każdy instrument wykorzystywany podczas koncertu pełni swoją określoną rolę, dzięki czemu muzyczny odbiór całości koncertu przybiera wymiar nie tylko estetyczny i interesujący, ale przede wszystkim osiąga docelowy efekt muzykoterapeutyczny.

?? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ??
Dobrze przyjść 10 minut wcześniej by zdążyć się zresetować przed rozpoczęciem sesji.
Podczas sesji koncertowej najlepiej przyjąć pozycję leżącą lub taką w jakiej będziesz się czuła się najlepiej.

Projekt Sound of Mandala – Marcin i Hanna Czyż
Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na relaksacyjnym i terapeutycznym aspekcie muzyki. Łączymy wiedzę z zakresu muzykoterapii z umiejętnościami muzycznymi i aranżacyjnymi. Dzięki temu nasze koncerty, warsztaty i spotkania muzyczne charakteryzują się najwyższą jakością muzyczną i terapeutyczną.
Wprowadzenie, w formie medytacji przygotowuje Hanna Czyż w oparciu o wiedzę arteterapeutyczną, kulturowe znaczenie kolorów, liczb a także symboli.
Aranżacja muzyczna, oraz własne, autorskie utwory skomponowane przez Marcina Czyż stanowią podstawę każdego spotkania i czynią je wyróżniającym pośród innych koncertów.

? INFORMACJE I ZAPISY ?
Tel/sms: Hanna Czyż 696083939
Mail: kontakt@mandalove.pl
? Cena biletu:
30 zł / osobę za osobę dorosłą
dziecko do 6 miesiąca życia – bezpłatnie