Kochana Kobieto!
Prosto z serca i gorących bioder zapraszam Cię na wakacyjny warsztat ROZTAŃCZONE BIODRA – POCZUJ WIBRACJE W SWOIM CIELE ♥

TAŃCZ W RYTMIE SWOJEGO ŻYCIA! – woła do mnie tańcząca PELE – hawajska bogini wulkanów i dzieli się swym przesłaniem:
„Jeśli wsłuchasz się w głos swego serca i oddechu, dostrzeżesz odwieczne rytmy bijące w Twym wnętrzu. To one łączą Cię z Matką wszelkiego stworzenia i z głosem planety Ziemi. Nie można stłumić tych rytmów czy oszukać, gdyż są odwieczne i nierozłączne z naturą. Dlaczego więc miałabyś ignorować jakąś cząstkę siebie? Co stłumiłaś w sobie przez chęć przypodobania się innym, że przestałaś się wsłuchiwać w rytm swego ciała. Wyciągnij ramiona, by pochwycić własne marzenia. One są również częścią natury, jak drzewa, zwierzęta i zachód słońca. Czyżby Twe marzenia zasługiwały na mniej szacunku niż inne sprawy i osoby, które kochasz? Zwróć na nie uwagę. Wsłuchaj się w swe marzenia. To one będą źródłem silnych namiętności, które pojawiają się w Twym życiu. Nie obawiaj się ich, gdyż to dzięki nim nabierzesz ochoty i siły do działania. Jeśli poruszasz się w rytm własnego życia, wtedy naprawdę możesz czerpać z niego radość”.

Odpowiedzią na jej wołanie jest moje do Ciebie zawołanie: Rusz biodrem i tańcz, tańcz, tańcz!

DLACZEGO BIODRA?
Biodra to pełnia. Obfitość i płodność. W biodrach tkwi moc i wewnętrzna potęga. Wprawiając je w ruch, wyzwalasz twórczą energię, energię zapładniania życia, pomysłów, marzeń, budzisz się do życia, uwalniasz swobodny przepływ emocji w ciele.

Wierzę głęboko, że Twoje roztańczone biodra to biodra Bogini!

KIM JEST BOGINI?
Tą, która idzie za głosem intuicji. Tą, która wsłuchuje się w swoje ciało. Tą, która stawia siebie na pierwszym miejscu. Tą, która dba o siebie. Tą, która wyraża siebie bez względu na to, co powiedzą/pomyślą inni. Tą, która pozostaje w kontakcie z ziemią. Tą, która świadomie kreuje swoje życie. Tą, która wybiera. Bogini jest Kobietą Mocy.

DOTKNIJ, dotknij, dotknij teraz swoich bioder i sprawdź, czy:
Potrzebujesz uwolnić swoje ciało od napięć i stresów?
Tęsknisz za swobodą bycia w swoim ciele i naturalną dzikością?
Szukasz autentycznego kontaktu ze swoim ciałem i emocjami? Chcesz spojrzeć z uważnością na swoje potrzeby i pragnienia?
Pragniesz poczuć źródło swej mocy, działań i kreatywności w swoim ciele?
Przeżywasz bolesne miesiączki i szukasz sposobu na ukojenie bólu? Uwielbiasz chodzić boso i zatracać się w tańcu?
Potrzebujesz zaczerpnąć moc do realizacji marzeń?
Lubisz aktywności, który wypływają z serca, a nie z głowy? Chcesz spróbować przełamać wstyd i poczuć radość z dzikości i zmysłowości w tańcu?
Ciekawi Cię, jak to jest dotknąć źródła swej mocy?
Chcesz zasmakować, jak to jest od stóp do głów być w tu i teraz?
Marzysz o chwili tylko dla siebie i chcesz podarować sobie ten wyjątkowy czas?

Kobieto Mocy! Zapraszam Cię do przestrzeni, w której:
-Zasiądziesz z innymi kobietami w kręgu i otuli Was zapach szałwii.
– Otworzysz się na kobiecą energię poprzez ruch, taniec, wizaualizację. – Rozbudzisz ciało, wyzwalając twórczą energię i endorfiny.
– Ze swobodą i lekkością uwolnisz ciało od napięć i stresów.
– Energiczna muzyka zaniesie Cię w różne zakątki świata i duszy.
– Obudzisz zmysłowość, przyjemność i radość życia.
– Poczujesz źródło swych działań, dzikość, swobodę i moc w ciele.
– Zaczerpniesz moc, radość i przyjemność z tańca.
– Zrelaksujesz się, odetchniesz, wytańczysz, co Ci w duszy gra.
– Wsłuchasz się w ciało i odkryjesz swój naturalny biodrowy rytm.
– Odkryjesz, która bogini czuwa nad Tobą i towarzyszy Ci teraz na Twojej ścieżce życia.

Kobieto Mocy, zapraszam Cię w podróż, podczas której rozgościsz się w swoim ciele, poczujesz pełnię kobiecości i boskość w sobie. Niech najgłębsze tęsknoty i najdziksze pragnienia naturalnie wypłyną z serca i wprawią biodra w życiodajny ruch.

Warsztat ROZTAŃCZONE BIODRA jest dla kobiet w każdym wieku, doświadczenie taneczne nie ma znaczenia, wystarczy, że masz w sobie chęć i otwartość na ruch 🙂 Każda z nas będzie roztańczać biodra w swoim rytmie. Proszę, zabierz ze sobą matę i koc do okrycia. Ja zadbam o przestrzeń do tańca, dźwięki rozwibrujące ciało oraz stół pełen wakacyjnych rarytasów, którymi będziemy się raczyć po wspólnych tańcach-wygibańach 🙂

GDZIE I KIEDY?
6 lipca 2019 roku
Godz. 10.00-13.30
CUD – Centrum Usług Dowolnych Katowice ul. Piotrowicka 58 (wejście od ulicy Panewnickiej)
Liczba miejsc 10. Łap swoje już teraz!
ZAPISY: agapietrzok@gmail.com lub 606 183 882. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do mnie 🙂

TWOJA INWESTYCJA: 77zł
Płatne gotówką lub przelewem na konto ING Bank Śląski nr:
02 1050 1634 1000 0092 3421 3206
TYTUŁ PRZELEWU: Twoje imię i nazwisko jako osoby uczestniczącej + Roztańczone Biodra
Agnieszka Pietrzok
Ul. Pawlicy 2b
43-180 Orzesze

DLACZEGO JA?
Na spotkanie z Biodrami Bogini zapraszam ja, czyli Agnieszka Pietrzok. Biodrami czuję świat. Biodrami wyrażam siebie. Biodra to moje skrzydła! Wierzę, że rytm serca wyznacza ruch bioder, a ruch bioder porusza świat! Pomagam kobietom rozwibrować biodra i życie 😀 Porywam kobiety w taneczną podróż do świętego miejsca na Ziemi – do ciała. Wyruszam z nimi boso, bez stanika. Prowadzą nas uderzenia bębna i bicie serca. Pokazuję kobietom, jak zakorzenić się w swoim ciele, usłyszeć swoje potrzeby i poznać własny, wyjątkowy rytm biodrowy. Towarzyszę im w odkrywaniu najgłębszych tęsknot i najdzikszych pragnień. Stwarzam przestrzeń do puszczania się w tańcu i połączenia się ze swoją pierwotnością. Prowadzę do miejsca mocy w sobie, w którym dotykają źródła swych działań i kreatywności, czują od stóp do głów radość z bycia w tu i teraz i wyzwalają moc biodrowej kreacji. Pomagam obudzić życiodajną energię i moc tworzenia. Razem docieramy do miejsca, gdzie ziemia drży, ciała wibrują, a powietrze po brzegi wypełnia esencja siostrzanej wspólnoty.

Niech moc bioder jest z nami! ♥ ♥ ♥

Agnieszka – Tańcząca w Świetle