?Zapraszam na warsztaty Uwalniania Emocji wg. Davida Hawkinsa.

?Uwalnianie lęku oraz przywracanie zdrowia.

?Poznamy mechanizmy powstawania chorób w związku z tłumionymi emocjami oraz programami, które nieustannie są nam narzucane. Dowiemy się dlaczego powstają zaburzenia w naszym organizmie. Poćwiczymy uwalnianie emocji wywołujących choroby. Podczas warsztatu będziemy uwalniać lęk związany z naszym zdrowiem. Przyjrzymy się temu co powoduje, że ciągle martwimy się zdrowiem, naszym i bliskich nam ludzi.

?Twórca tej metod David Hawkins wyleczył się sam z wszystkich nękających go od wielu lat chorób. W jego ślady poszło tysiące osób stosujących metodę uwalniania emocji.

?Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem, jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia albo jak zrzucenie ciężaru. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

?Uwolnienie jest rzeczywistym mechanizmem umysłu – każdemu zdarzyło się tego doświadczyć. Dobrze zobrazuje to następujący przykład: Jesteś w trakcie poważnej kłótni – zdenerwowany, wściekły i nagle dociera do ciebie absurdalność i niedorzeczność tej sytuacji. Zaczynasz się śmiać napięcie zostaje uwolnione. W jednej chwili znika gniew, strach, poczucie bycia atakowanym i czujesz uwolnienie i szczęście, których się nie spodziewałeś. Pomyśl, jak wspaniale byłoby, gdyby to działało w ten sposób w każdym miejscu, czasie i każdym przypadku. Zawsze czułbyś się wolny i szczęśliwy, a twoje uczucia nigdy więcej nie przysparzałyby ci kłopotów. O to właśnie chodzi w całej tej technice – o świadome uwalnianie, które możesz stosować bez ograniczeń.

?Kiedy: 10 czerwca, godz. 18.00
?Gdzie: CUD – Centrum Usług Dowolnych Katowice-Ligota ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej, za sklepem Żabka)
?Koszt: 80 zł

?Warsztat poprowadzi Urszula Chemicz – naturoterapeutka, eksperymentująca z metodą uwalniania według Davida Howkinsa. Refleksolog zajmujący się ciałem oraz holistycznym podejściem do zdrowia na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Trenerka, która pozwoli Ci poprzez swoje doświadczenie z medycyną wschodu oraz technikami równoważenia energii Qigong, odnaleźć kontakt ze swoim duchem, Twoim najlepszym przewodnikiem.
Masażystka, która proponuje techniki masażu LOMI LOMI aby zrównoważyć przepływ energii w naszych ciałach.

?Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: cud@muzant.pl (w tytule wpisać tytuł warsztatu) lub na nr telefonu: 733 88 55 56.

Zapraszamy!