Malowanie naturalną henną to orientalna tradycja, która coraz bardziej przenika do naszej kultury.
12 sierpnia w katowickim CUD-zie ponownie malujemy wzory indyjskie, arabskie, kwiatowe, geometryczne – nie ma ograniczeń!
Czym zostanie wykonany wzór? Naturalną henną barwiącą na pomarańczowo-brązowo lub jaguą barwiącą na granatowo. Obie te substancje są naturalne i bezpieczne dla skóry, a wzory utrzymują się od 7 do 16 dni, w zależności od miejsca na ciele i pielęgnacji skóry. Pastę hennową należy pozostawić na skórze na przynajmniej 6 godzin, a jaguę na minimum 3 godziny, żeby barwnik mógł dobrze zadziałać.

Ceny wzorów zaczynają się od 30zł za hennę i 40zł za jaguę (np. za średni wzór na dłoni), większe wzory do ustalenia indywidualnie.
Przykłady wzorów można znaleźć na fanpage https://www.facebook.com/loskkee oraz Instagramie: https://www.instagram.com/loskkee/

Zapisy prowadzi CUD – Centrum Usług Dowolnych pod adresem mailowym: cud@muzant.pl (w tytule proszę wpisać „malowanie henną”) lub pod numerem telefonu 733-88-55-56.

Malowanie odbywać się będzie w Katowicach przy ul. Piotrowickiej 58 (wejście od ul. Panewnickiej za sklepem Żabka) od godz. 16.00.

Zapraszamy,
Katarzyna i Aleksandra