Zapraszam Was na sesje indywidualne, w trakcie których metodą autorską wykonuję Energetyczny Masaż Stóp. Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godziny spotkania (także do południa), od poniedziałku do piątku (sporadycznie w weekendy).

>>>>>> ENERGETYCZNY MASAŻ STÓP <<<<<<

Energetyczny masaż stóp to techniki oparte na stymulacji punktów i stref energetycznie aktywnych, pozwalające uwolnić blokady emocjonalne, rozluźnić napięcia i udrożnić naturalny przepływ energii w ciele dla uzyskania pełnej równowagi.

W trakcie spotkania koncentrujemy się na rozmowie dotyczącej obszaru pracy i doboru intencji w trakcie masażu. Metoda łączy w sobie różne techniki (refleksologia, Źródłowe Punkty Świadomości, synchronizacja kwantowa, operacja fantomowa) wzbogacone o moje własne doświadczenie i wiedzę. Skutki masażu zauważalne są indywidualnie, w zależności od kondycji ciała. U niektórych osób potrzebne są 2-3 zabiegi aby odczuć zmiany, natomiast u innych bardzo duże efekty są widoczne już przy pierwszej sesji. Jak w przypadku innych metod tak i w tej ważna jest gotowość do zmiany i odpuszczenie (uwolnienie) energii blokujących (które nam nie służą).

Przeciwwskazania:
– ciąża wysokiego ryzyka
– bardzo silnie rozwinięte choroby nowotworowe
– zakrzepica żył głębokich
– świeże stany pooperacyjne (1-2 miesiące po operacji, w zależności od kondycji ciała)
– spożywanie alkoholu (min 1 dzień przed i 1 dzień po masażu)

Powyższe przeciwwskazania są absolutnym wykluczeniem do wykonania masażu. Ponad to istnieją przeciwwskazania względne, które są omawiane indywidualnie i na podstawie rozmowy podjęta zostaje decyzja o wykonaniu masażu lub jego braku. Jest to zależne od kondycji ciała zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego czy mentalnego, gotowości do odpuszczenia i zmian by przywrócić ciała do równowagi.

Korzyści płynące z masażu to m.in.:
– zrelaksowanie, odprężenie
– wzmocnienie, aktywizacja – energetyczne wzmocnienie ciała fizycznego i ciał energetycznych
– wyciszenie i wzmocnienie układu nerwowego (na skutek czego z ciała uwalniane są różne napięcia i przyblokowana energia)
– pobudzenie do pracy układu krwionośnego, hormonalnego, pokarmowego i całego organizmu
– odblokowanie, uwolnienie od chorobotwórczych zapisów pamięci komórkowej ciała (wspomnienia, traumy, emocje, itp)
– aktywizacja, wzmocnienie procesów samoregulacji organizmu

Intensywność masażu i ilość potrzebnych zabiegów zależna jest od kondycji ciała i indywidualnych potrzeb klienta.

>>>>> INFORMACJE ORGANIZACYJNE <<<<<

✅ Miejsce wykonywania masaży:
? CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice (Ligota)
? Pracownia Duszy i Ciała Śląsk, ul. Jainty 12, Bytom (Centrum)
? Studio Lejdis – os. Andaluzja 13/1, Piekary Śląskie (Kamień)

✅ Termin i godzina: codziennie w godzinach 9.00 – 20.00 (od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekendy), ustalane indywidualnie.

✅ Kwota: 100 zł / 60 min sesję

Sesja składa się z rozmowy dotyczącej zakresu pracy i doboru intencji, części praktycznej oraz przestrzeni na rozmowę zamykającą spotkanie. Na masaż należy ubrać się wygodnie, tak aby nogi mogły być swobodnie odsłonięte do łydek (bez uciskania). Masaż wykonywany jest w ubraniu.

✅ Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? Khandro
? tel. 731-022-371
? kontakt.khandro@gmail.com

Z głębi serca zapraszam ?