Zapraszam Was na sesje indywidualne Świadomy Ruch, bazujące na subtelnym ruchu, tańcu intuicyjnym i pracy z energią. Na sesję można umówić się w tygodniu (weekendy w zależności od wolnych terminów), także w godzinach dopołudniowych.

Głównym założeniem spotkań jest możliwość poszerzenia świadomości siebie, zakresów swojego ciała, jego mobilności, reakcji na różne bodźce. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mają na celu rozluźnienie napięć, wyciszenie układu nerwowego, uwolnienie oporu (energetycznych blokad), naenergetyzowanie i wzmocnienie ciała. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w strefie komfortu którą każdy uczestnik, uczestniczka wyznacza sobie sam, sama. Sesja może odbyć się w pozycji leżącej, siedzącej, stojącej. Pozycja wyjściowa jest zależna od kondycji ciała uczestnika, uczestniczki sesji oraz doboru zakresu pracy.

Korzyści wynikające z subtelności ruchu to m.in:
– wyciszenie i rozluźnienie napięć układu nerwowego, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśni
– polepszenie koordynacji ruchowej (zwiększa się plastyczność ruchu)
– naenergetyzowanie ciała – wzmocnienie, zwiększenie sił witalnych
– uwolnienie oporu, blokujących energii w ciele – poprzez subtelne działania, energetyczne zastoje pobudzone są do ruchu, a w miejscu silnych blokad energia pracuje ruchem opływającym. Dzięki temu zmiany zachodzą szybko, a jednocześnie subtelnie. Nie występuje tutaj silne przełamanie wzorca, a co za tym idzie nie ma skutków tzw.”procesu” po zakończeniu sesji.
– poszerzenie świadomości siebie, swojego zakresu – dostrzeżenie, odczucie zależności emocji, myśli i ich wpływu na kondycję ciała.
– polepszenie metabolizmu ciała (lepsze wydalanie, zwiększenie ilości usuwanych toksyn)
– odprężenie, wyciszenie, wzmocnienie

Taniec, ruch jest swobodny i przyjemny 🙂 W trakcie zajęć towarzyszą nam subtelne wibracje muzyczne. Każde spotkanie kończy się krótką relaksacją.

>>>>> INFORMACJE ORGANIZACYJNE <<<<<

✅Miejsce:
? CUD-Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice, Ligota
? Studio tańca GOOD MOOD, ul. Paderewskiego 35, Katowice
? Pracownia Duszy i Ciała Śląsk ul. Jainty 12, Bytom

✅Termin i godzina: ustalane indywidualnie, codziennie (od poniedziałku do piątku, weekendy w zależności od wolnych terminów), także w godzinach dopołudniowych.

✅Zrównoważenie energetyczne: 150 zł / 1 sesję (sesja trwa 90 minut)

Sesja składa się z rozmowy dotyczącej zakresu pracy i doboru intencji, praktyki oraz przestrzeni na rozmowę zamykającą spotkanie.

✅Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? Khandro
? kontakt.khandro@gmail.com
? tel. 731-022-371

Z głębi serca zapraszam ?