Warsztat Ustawień Systemowych – Porządki. Żegnaj Stare, witaj Nowe.

Jeśli masz wrażenie, że brakuje Ci pełnej wolności i lekkości w pójściu do przodu, ku Nowemu.

Dla osób, które podczas spotkania zgłoszą się do pracy, poprowadzę pełne indywidualne prace ustawieniowe (ustawienia, konstelacje). Zgłoszony temat może choć nie musi mieścić się w temacie warsztatu. Wszystko z czym przychodzicie jest właściwe.

W planie także metody i techniki ułatwiające porządkowanie i domykanie starych spraw oraz otwieranie się na nowe. Opowiem też o postawach sprzyjających dobrym zakończeniom, które rodzą dobre początki w sferach związkowej i zawodowej.

Prowadzi:
Maja Długołęcka-Sarlej – jestem socjologiem i od blisko 20 lat poznaję metody rozwojowe i pracy z ciałem. Podczas pracy twórczo łączę wiele metod. Jeśli to jest dla kogoś ważne, posiadam grubą teczkę z dyplomami. Jestem Mistrzem i Trenerem NLP, coachem oraz certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych. Jeśli to wystarczy, można ominąć kolejny akapit ;).

Ukończyłam dwuletnią Szkoły Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera przy Instytucie w Taunusie (Gerhard Walper) oraz roczne intensywne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych u Ewy Renaty Arthur (Cyzman-Bany) zakończone prowadzeniem dwóch kilkudniowych warsztatów tematycznych. Uczyłam się od Berta Hellingera na warsztatach w kraju i zagranicą, a także od Joy Manne, Gerharda Walpera, Marii Stenftleben Gudrich, Ilse Kutschery, Wolfganga Deussera i Guntera Schrickera.

Nieustannie testuję zdobyte umiejętności na własnej skórze. Tym co osobiście sprawdzone i używane w życiu, związkach i biznesie dzielę się podczas prowadzonych spotkań i warsztatów w ramach projektu Irja.

Prywatnie jestem żoną (dwucyfrowy staż), mamą dwóch córek. Ósmy rok prowadzę własną firmę świadczącą usługi dla firm. Pochodzę z Mazowsza a od kilkunastu lat mieszkam w Jaworznie.

W podróży, na którą zapraszam chodzi o odkrywanie kolejnych kroków do wolności. Wolności życia pełnią swojego życia i pełnią swoich możliwości. Ja sama idę tą ścieżką, bez końca odkrywam, warto… Czy odważysz się zrobić kolejny krok? Czy masz dziś gotowość na kolejne odkrycia i olśnienia?

Gdzie: CUD Katowice, ul. Piotrowicka 58
Kiedy: niedziela 15 września, godz. 9.00-13.00
Wstęp 300 zł, miejsce rezerwuje zadatek w wysokości 100 zł. Liczba miejsc ograniczona do 8. Zapisy do piątku 13 września lub wyczerpania liczby miejsc – cokolwiek nastąpi wcześniej. Jestem dostępna do kontaktu i wszelakich pytań przez FB, jednak proszę o rejestrację na warsztat przez ten formularz, pozwala mi to trzymać porządek „w papierach” https://tinyurl.com/irja2019 .

Zapraszam do wspólnej pracy,
Maja Długołęcka-Sarlej