Wieczór z ustawieniami: „Żegnaj Stare witaj Nowe”

Jeśli masz wrażenie, że brakuje Ci pełnej wolności i lekkości w pójściu do przodu, ku nowemu.

W planie metody i techniki ułatwiające domykanie starych spraw i otwieranie się na nowe. Opowiem też o postawach sprzyjających dobrym zakończeniom, które rodzą dobre początki w sferach związkowej i zawodowej.

Metody: wykład, medytacje i ćwiczenia. Będzie też przestrzeń na sesję pytań i odpowiedzi.

Wieczory mają charakter wprowadzenia w temat i metody pracy. Są inspiracją, dostarczają uczestnikom istotnych wglądów, materiału do pracy własnej. Podczas wieczorów nie prowadzę dla uczestników indywidualnych prac ustawieniowych (ustawień, konstelacji). Pełne prace ustawieniowe poprowadzę podczas przedpołudniowych warsztatów odbywających się w sobotę w Jaworznie i w niedzielę w Katowicach. Więcej o nich w zakładce Wydarzenia.

Prowadzi:
Maja Długołęcka-Sarlej – jestem socjologiem i od blisko 20 lat poznaję metody rozwojowe i pracy z ciałem. Podczas pracy łączę wiele metod, tworzę własne. Jeśli to jest dla kogoś ważne, posiadam grubą teczkę z dyplomami. Jeśli to wystarcza, można ominąć kolejny akapit 😉

Jestem Mistrzem i Trenerem NLP, coachem oraz certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych.
Ukończyłam dwuletnią Szkoły Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera przy Instytucie w Taunusie (Gerhard Walper) oraz roczne intensywne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych u Ewy Renaty Arthur (Cyzman-Bany) zakończone prowadzeniem dwóch warsztatów. Uczyłam się od Berta Hellingera na warsztatach w kraju i zagranicą, a także od Joy Manne, Gerharda Walpera, Marii Stenftleben Gudrich, Ilse Kutschery, Wolfganga Deussera, Guntera Schrickera. Moje publikacje dotyczące ustawień systemowych w biznesie ukazały się min. w Personelu i Zarządzaniu.

Nieustannie testuję zdobyte umiejętności na własnej skórze. Tym co osobiście sprawdzone i używane w życiu, związkach i biznesie dzielę się podczas prowadzonych spotkań i warsztatów w ramach projektu Irja.

Prywatnie jestem żoną (dwucyfrowy staż), mamą dwóch córek. Ósmy rok prowadzę własną firmę.

W podróży na którą zapraszam chodzi o odkrywanie kolejnych kroków do wolności. Wolności życia pełnią swojego życia i pełnią swoich możliwości. Ja sama idę tą ścieżką, bez końca odkrywam, warto… Czy odważysz się zrobić kolejny krok ? Czy masz dziś gotowość na kolejne odkrycia i olśnienia?

Zapraszam na spotkanie,
Maja Długołęcka-Sarlej

Gdzie: CUD Katowice, ul. Piotrowicka 58
Kiedy: piątek 13 września, godz. 18.00-20.00 (od 17.30 zapraszam na herbatę)
Wstęp 50 zł, płatność na miejscu. Liczba miejsc ograniczona pojemnością sali, wymagana rejestracja https://tinyurl.com/irja2019