Kochani z głębi serca zapraszam Was na warsztaty pracy energetycznej „Odkryj Siebie – uwolnienie wzorców autoagresywnych”.

Na spotkanie zapraszam osoby które zmagają się z tematem autoagresji, jako zdiagnozowane medycznie, a także te osoby które czują, że nie radzą sobie z energią złości w sobie.

Warsztat ma na celu wskazanie tych aspektów nas które są podłożem autoagresji. W przestrzeni tego wydarzenia podzielę się z Wami moją wiedzą, doświadczeniem i mądrością wyniesioną z procesu uzdrawiania z autoagresji, w tym ćwiczeniami które pomogły mnie samej. Ćwiczenia będą wspólnie omawiane i praktykowane indywidualnie, w parach i grupie.

Proponowany warsztat to nie technika, a zmiana stylu życia (odczuwania, puszczania, przyjmowania, świadomego kreowania swojego życia).

W ramach warsztatu:
✔️ Wzmocnienie połączenia z sercem Matki Ziemi (tzw. uziemienie) i ze Źródłem, Flow Życia (tzw. Przepływ Świadomości)

✔️ Prawo rezonansu – czym jest, jak jego działanie odzwierciedla się w naszym ruchu, życiu i jak ważne jest w kreowaniu rzeczywistości. Opowiem Wam na przykładzie mojego doświadczenia jak ważne jest zwrócenie uwagi na swoją dietę, zdrowie, pracę ze świadomością, czyli tzw. podejście holistyczne.

✔️ Nasze ciała – jakie posiadamy ciała poza fizycznym, jak ważne jest by funkcjonowały one w harmonii i w jaki sposób sprawić by w tej harmonii były.

✔️Aspekty – czym jest, jak się wyraża i komunikuje w Przestrzeni. Jakie aspekty każdego z nas są podłożem autoagresji. Samo źródło każdy z nas może mieć nieco inne, jednak manifestuje się ono w określonych poziomach wibracyjnych. W omówionych ćwiczeniach każdy ma możliwość odkryć czym to jest i uwolnić się od tego, jeśli ma w sobie taką gotowość.

✔️ Linie rodowe i pamięć komórkowa ciała – odczujemy wpływ naszego rodu na autoagresję. Będziecie w stanie odczuć zależności, których efektem jest dysfunkcja ciała i z wdzięcznością przekierować swoją uwagę na zdrowie.

Spotkanie ma na celu poszerzenie świadomości siebie, skierowanie uważności do wewnątrz. Przypomnienie sobie kim, czym tak naprawdę jesteśmy i co zawiera się w naszej naturze, jako Istot. Rozmowa, ćwiczenia skierowane są na uważność Bycia i Życia, wskazując jakie czynniki sprawiają, że kreacja jest coraz bardziej skuteczna, zgodna z nami i bezwysiłkowa.

====== INFORMACJE ORGANIZACYJNE ======

✅Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice, Ligota

✅Data: 28 września, sobota

✅Godzina: 9.30 – 18.00*

*Harmonogram spotkania ☺️
? 9.30 – 10.00 – Spotkanie integracyjne – poznajemy się, pijemy i jemy przekąski wegetariańskie – zapewnia Organizator ☺️
? 10.00 – 14.00 – Warsztat cz.1
? 14.00 – 15.00 – Przerwa obiadowa
? 15.00 – 18.00 – Warsztat cz.2

*Czas warsztatu szacowany jest na pracę grupy 8 os. W przypadku mniejszej ilości osób może zakończyć się między godziną 16.00 a 17.00. Jest to uwarunkowane indywidualnymi potrzebami uczestników.

✅ Cena: 280 zł / os (kwota zawiera wszystkie potrzebne do pracy materiały).

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata do organizatora całości kwoty* lub zadatku 80 zł (gotówką lub przelewem – konto bankowe będzie podane po dokonaniu zgłoszenia). Pozostała kwota 200 zł może zostać wpłacona w dniu warsztatu, tj. 28 września (przed rozpoczęciem zajęć).

W przypadku rezygnacji z warsztatu zwracana kwota pomniejszona będzie o zadatek 80 zł. Istnieje również możliwość przepisania uczestnictwa na inną osobę (bez zwrotu wpłaty).

Grupa kameralna, max. 8 osób

✅Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? Khandro
? kontakt.khandro@gmail.com
? tel. 731-022-371

Z głębi serca zapraszam ??

? Inny termin warsztatów – Bytom –
https://www.facebook.com/events/585005242034086/

#Medytacja #Rozwój #Świadomość #CzystaŚwiadomość #Miłość #Kreacja #Wibracje

Zapraszam do polubienia strony i do dołączenia do grupy⬇️

➡️ Khandro
➡️ KHANDRO – zdrowie i dobre samopoczucie. Inf., zajęcia, warsztaty, wykłady
➡️ CUD – Centrum Usług Dowolnych
➡️ Integracja ❤️