Warsztat ustawień systemowych. NA KAŻDY TEMAT.

Dla uczestników poprowadzę pełne prace ustawieniowe w zgłaszanych tematach. Po pracę tą metodą warto sięgnąć gdy konwencjonalne metody nie przynoszą rozwiązań i potrzebne są nowe wglądy. Przykładowe obszary:

? Związki, relacje (rodzice, rodzeństwo, związki partnerskie, rodziny patchworkowe)
? Pieniądze, kariera, droga zawodowa, obfitość (długi, brak pracy, poczucie nie realizowania swojego pełnego potencjału)
? Zdrowie (choroby przewlekłe, nawracające dolegliwości i symptomy)
? Dzieci (inny poziom wsparcia dzieci)
? Uporczywe blokady w dowolnej dziedzinie życia
? Konflikty
? Szczęście i spełnienie (poczucie ciągłego braku „czegoś” nieokreślonego)

Metoda ustawień systemowych pozwala na spojrzenie na problemy i trudności z zupełnie nowej perspektywy. Okazuje się że przełomowe rozwiązania związane są z zobaczeniem i uznaniem zaskakujących nieraz sytuacji i wydarzeń z naszego życia lub historii naszego rodu. Wiele osób sięga po ustawienia hellingerowskie, gdy konwencjonalne metody stawiania czoła trudnościom nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Na Waszą prośbę wprowadzam możliwość uczestnictwa w warsztatach także w charakterze reprezentanta-obserwatora, bez własnej pracy ustawieniowej.

Maja Długołęcka-Sarlej – jestem socjologiem i od blisko 20 lat studiuję metody rozwojowe i pracy z ciałem. Podczas pracy łączę wiele metod, tworzę też własne. Jeśli to jest dla kogoś ważne, posiadam grubą teczkę z dyplomami.

Jestem certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych oraz Trenerem NLP. Ukończyłam dwuletnią Szkołę Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera przy Instytucie w Taunusie oraz roczne intensywne szkolenie u Ewy Renaty Arthur (Cyzman-Bany). Uczyłam się od Berta Hellingera na warsztatach w kraju i zagranicą, a także od Joy Manne, Gerharda Walpera, Marii Stenftleben Gudrich, Ilse Kutschery, Wolfganga Deussera, Guntera Schrickera. Moje publikacje dotyczące ustawień systemowych w biznesie ukazały się min. w Personelu i Zarządzaniu.

Nieustannie testuję zdobyte umiejętności na własnej skórze. Tym co osobiście sprawdzone i używane w życiu dzielę się podczas prowadzonych spotkań i warsztatów w ramach projektu Irja.

Prywatnie jestem żoną (dwucyfrowy staż), mamą dwóch córek. Ósmy rok prowadzę własną firmę. Pochodzę z Mazowsza a od kilkunastu lat mieszkam w Jaworznie.

Zapraszam do wspólnej pracy!

Gdzie: CUD Katowice, ul. Piotrowicka 58
Kiedy: sobota 5 października , godz. 9.00-13.00
Udział z własnym ustawieniem 200 zł, wymagana rejestracja, miejsce rezerwuje 50zł zaliczki.
Liczba miejsc do pracy własnej: 6, decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział bez pracy własnej, w charakterze obserwatora i reprezentanta 50 zł, wymagana rejestracja.

Proszę o zgłoszenia do czwartku 3 października do godziny 12.00 poprzez formularz https://tinyurl.com/irja2019