Podczas wieczoru będziemy wspólnie odkrywać prawdy dotyczące CZASU. Takie, które będą służyć naszemu życiu.

CZAS: temat wydawać by się mogło: filozoficzny, a jednak do bólu praktyczny i dotyczący naszej codzienności. Każdej jej CHWILI… Wpływa na to co dla nas możliwe, na jakość naszego życia, na spełnienie w TU i TERAZ.

⏳ Młodość – wiek średni – starość. Przemijanie i co?
⏰ Właściwy czas, czas niewłaściwy
⏳ Zarządzanie czasem, zarządzanie sobą w czasie, czy czasem można/ wolno zarządzać?
⏰ Jaka postawa wobec CZASU najbardziej nam służy?
⏳ Jak dokładnie warto planować przyszłość?
⏰ Kiedy czas przyśpiesza a kiedy zwalnia?
⏳ Kiedy czasu jest za mało, a kiedy za dużo?
⏰ Co nam wolno jeśli chodzi o CZAS, a czego nam nie wolno?

Na przestrzeni lat poznałam kilkanaście metod/filozofii zarządzania czasem. Tegoroczny urlop spędziłam w przyrodzie bez zegarka na ręku i z wyłączonym telefonem. Czułam, że żyję znacznie bardziej niż w świecie harmonogramów, terminów, zegarów i kalendarzy. Wróciłam do punktu, gdy znów nic nie wiem. To jest fantastyczne miejsce!

Pracujemy technikami wywodzącymi się z metody ustawień systemowych. O samej metodzie opowiem nieco więcej i pokażę sposoby w jaki pomaga kontaktować się z tym co istotne w naszym życiu. Żyć świadomiej.

Zapraszam!

Maja Długołęcka-Sarlej – jestem socjologiem i od blisko 20 lat poznaję metody rozwojowe i pracy z ciałem. Podczas pracy łączę wiele metod, tworzę własne. Jeśli to jest dla kogoś ważne, posiadam grubą teczkę z dyplomami. Jeśli to wystarcza, można ominąć kolejny akapit 😉

Jestem Mistrzem i Trenerem NLP, coachem oraz certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych.
Ukończyłam dwuletnią Szkoły Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera przy Instytucie w Taunusie (Gerhard Walper) oraz roczne intensywne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych u Ewy Renaty Arthur (Cyzman-Bany) zakończone prowadzeniem dwóch warsztatów. Uczyłam się od Berta Hellingera na warsztatach w kraju i zagranicą, a także od Joy Manne, Gerharda Walpera, Marii Stenftleben Gudrich, Ilse Kutschery, Wolfganga Deussera, Guntera Schrickera. Moje publikacje dotyczące ustawień systemowych w biznesie ukazały się min. w Personelu i Zarządzaniu.

Nieustannie testuję zdobyte umiejętności na własnej skórze. Tym co osobiście sprawdzone i używane w życiu, związkach i biznesie dzielę się podczas prowadzonych spotkań i warsztatów w ramach projektu Irja.

Zapraszam!

Gdzie: CUD Katowice, ul. Piotrowicka 58
Kiedy: piątek 4 października września, godz. 18.00-20.00 (od 17.30 zapraszam na herbatę)
Wstęp 50 zł, płatność na miejscu.
Wymagana rejestracja https://tinyurl.com/irja2019
Liczba miejsc: 12. Proszę o zgłoszenia do czwartku 3 października do godziny 12.00.