Zapraszamy Cię na wykład praktyczny Duchowość Tańca – zdrowie, medycyna, medytacja 27 października w godzinach 16:00 – 19:00 do CUD – Centrum Usług Dowolnych w Katowicach.

Twoja inwestycja:
– 60 zł – przedpłata (gotówką lub przelewem – konto do wpłaty będzie podane po dokonaniu zgłoszenia)
– 80 zł – w dniu wykładu

Zapisy:
Khandro
– Aneta Lelicka (Khandro) tel. 731-022-371
– kontakt.khandro@gmail.com

Duchowość Tańca to praktyka świadomej obecności w ruchu, która bazuje na przestrzeni serca w polu Bezwarunkowej Miłości. W ruchu za pośrednictwem Ducha Tańca łączymy się z Przodkami, Aniołami i Archaniołami, Duchami Natury, Opiekunami i Przewodnikami Duchowymi. W części wykładowej opowiem o holistycznych, uzdrawiających właściwościach ruchu, z perspektywy fizycznej, psychicznej (intelektualnej i emocjonalnej), społecznej i duchowej (energetycznej), które blokujemy, zatracamy dla samych siebie w wyniku uwarunkowań społeczno-kulturalnych, traum, węzłów i kodów wcieleniowych i rodowych. W części praktycznej w oddechu i intuicyjnym ruchu – udrażniając przepływ energii w ciele, uwolnimy napięcia psychofizyczne i energetyczne, by w kontakcie z Wyższą Inteligencją powędrować do Jaskini swojego Serca. W tej świętej przestrzeni serca uzdrawiając siebie, będziemy uzdrawiać Matkę Ziemię. Następnego dnia, w poniedziałek – 28 października, w ciągu dnia, będzie możliwość uczestnictwa w indywidualnej sesji uzdrawiającej.

Więcej można poczytać tutaj:

– Duchowość Tańca – medytacje w ruchu https://cudgrochow.pl/oferta/warsztaty-i-szkolenia/duchowosc-tanca-medytacje-w-ruchu/

– Jaskinie Serca:
https://taniecdlazdrowia.pl/jaskinie-serca/

W programie również:
– co to jest szamanizm?
– w jaki sposób ruch wpływa na proces kreacji, transformacji wewnętrznej w sferze zmiany przekonań, schematów?
– dlaczego mamy opór przed ruchem?
– jak życie w ciele w ruchu przekłada się na codzienne funkcjonowanie?
– ruch narzędziem zmiany, naturalną medycyną wykorzystywaną w leczeniu znaną od zarania dziejów
– udrożnienie przepływu energii życiowej w ciele
– praca z ciałem z niewyrażonymi, stłumionymi, wypartymi emocjami, traumą

Prowadzący:

Tomasz Kudłacz – holistyczny rozwój – tancerz życia, uzdrowiciel szaman, pedagog, andragog, trener rozwoju osobistego i duchowego, tancerz (18letnie doświadczenie), instruktor tańca, choreograf. Zajmuję się tańcem jako terapeutycznym medium transformacji w rozwoju osobistym, duchowym oraz terapii łącząc szeroko pojęty ruch z pracą z energią. Moją życiową misją jest dzielenie się i dawanie czasu i przestrzeni na wyrażanie Siebie, świadome Bycie dla Siebie, obdarzanie Siebie Bezwarunkową Miłością i otwieranie bram uzdrawiającej energii.

Więcej
www.tomaszkudlacz.pl
www.taniecdlazdrowia.pl
https://cudgrochow.pl/o-nas/zespol/tomasz-kudlacz/
O mojej życiowej podróży: od tańca do szamanizmu: https://taniecdlazdrowia.pl/moja-zyciowa-podroz-od-tanca-do-szamanizmu/