❤️❤️❤️Ceremonia radości i harmonii w ciele i duszy❤️❤️❤️

💎❤️ Kakao ceremonialne i terapeutyczne jest doskonałym narzędziem do pogłębienia pracy osobistej, którą każdy jest gotów zrobić dla siebie. To również delikatny i jednocześnie głęboki sposób pracy z emocjami i świadomością, jego efekty dają nam kontakt z poczuciem otwartości, otwiera przed nami drzwi do nawiązania kontaktu ze swoim sercem.

💎❤️Podczas ceremonii udajemy się w podróż do wnętrza naszej istoty, gdzie rezyduje nasza mądrość.

💎❤️ Ceremonialne kakao to czysta czekolada, która zawiera równowagę składników i idealnych energii, aby leczyć i stymulować zjednoczenie ducha i wibrację serca z bardzo subtelnych i głębokich poziomów.

💎❤️Podczas ceremonii będziemy pić cacao ceremonialne Keitha Wilsona, pochodzące z Gwatemalii przy dźwiękach bębna i innych instrumentów, śpiewie oraz pracy z oddechem, by bardziej zintegrować ciało i umysł w równowadze.

💎❤️ Ceremonia będzie trwać 3-4 godzin w zależności od ilości osób.

💎❤️ Uszanuj swój czas i innych,przybądź 5- 15 minut wcześniej, by się wygodnie usadowić, znaleźć swoje miejsce, przywitać z innymi, uspokoić oddech. Po ceremonii zapraszam na łyk chłodnej wody z miętą i cytryną lub pysznej herbaty i owoców, by w pięknym kręgu ewentualnie podzielić się wśród przyjaciół swoją opowieścią czy przeżyciem♡

💎❤️ Przybądź w luźnym i wygodnym odzieniu, postaraj się przygotować do niej odstawiając mięso i jego przetworzone produkty 1-2 dni, nie pij kawy w tym dniu, a jeśli jesteś od niej uzależniony to przynajmniej 6-8 h przed; najlepiej jedz przede wszystkim owoce i warzywa- co pozwoli Ci z lekkością podejść do tej pięknej medycyny miłości i równowagi w sobie.

Prowadząca:
Agis Wojciechowska- pracująca na co dzień jako energoterapeutka metod kwantowych, poza tym jest certyfikowanym terapeutą Reiki, Theta Healing, Soul Body Fusion, Psychosomatykiem- wg. Nowej Germańskiej Medycyny oraz Naturotwrapeutką- z dziedziny fitoterapii.
Prowadzi od wielu lat tematyczne warsztaty, m.in. probiotyczno- zielarskie, kuchni i kosmetyki roślinnej, ekologiczne oraz kręgi kobiece i warsztaty dla dzieci Nowej Ziemi- indygo, kryształowych i tęczy. Koncertuje na misach himalajskich, kryształowych, bębnach, gongach i kamertonach.

💎Koszt : 170 złotych

💎Jak się zapisać?

Napisz „swoje Imię + ceremonia kakao”
pod numer 731-022-37 lub 501-287-870

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY CIEBIE I TWOJE SERCE💎❤️💎❤️