Art Przestrzeń Aneta Łata i Grażyna Klein zapraszają Cię w magiczną, głęboką podróż po Twoich centrach energetycznych (zwanych czakrami). To podróż taneczna, podróż w dźwiękach, wibracjach i oddechach czakr.

☑️Czakry
Czakry to ośrodki naszej energii osobistej rozmieszczone wzdłuż pionowej osi ciała. Każda z czakr odpowiada za pewne sfery, nasze zdrowie i jakość życia.
Kiedy, któraś z czakr nie funkcjonuje tak jak powinna (niedobory czakry lub jej nadaktywność) pojawiają się problemy (emocjonalne, relacyjne, zdrowotne) związane ze sferą, za którą odpowiada dana czakra.
Dzięki oczyszczonym i odblokowanym czakrom energia przepływa swobodnie i twórczo. Odnosisz sukcesy, nie paraliżuje Cię strach. Masz zgodę na to co spotyka Cię w życiu, nie stawiasz oporu, masz w sobie spokój, pozwalasz życiu płynąć. Godzisz życie codzienne z marzeniami i duchowością.
W naszych czakrach na skutek różnych trudnych sytuacji życiowych, traum, negatywnej energii z zewnątrz powstają różnego rodzaju blokady i uszkodzenia. Są one ukierunkowane na konkretne sfery działania i wyraźnie zaczynają wpływać na nasze zdrowie, to jak nas odbierają ludzie, czy szczęście nam sprzyja. Przepływ energii oraz stan czakr można poprawić poprzez zmianę stylu życia, świadomą pracę z ciałem, taniec, masaże, terapie dźwiękiem, medytacje.

☑️W programie warsztatów:
v Wprowadzenie w tematykę czakr
v Taniec czakr
v Muzyka i dźwięki czakr
v Praca z ciałem i głosem do każdej czakry
v Masaże dźwiękiem
v Relaksacja -Transformujące dźwięki mis kryształowych, fletów, harfy kryształowej i bębna

☑️Korzyści płynące z warsztatów:
v Uwolnienie ciała z napięć i blokad;
v Wspieranie procesów uzdrawiania i regeneracji;
v Poczucie ugruntowania w ciele;
v Zwiększenie zdolności koncentracji, dokonywania wyborów i mocy osobistej;
v Empatia, szacunek do życia, otwarcie się na miłość,
v Kreatywność, zdolność improwizacji;
v Otwarcie się na duchową mądrość.

Korzyści płynące z udział w sesji muzycznej
mis kryształowych, harfy kryształowej oraz głosu:

Udział w sesji muzycznej wprowadza do życia ład i harmonię. To swoisty proces duchowej transformacji. Każdy z nas posiada charakterystyczne dla siebie wibracje, które powinny być zharmonizowane. Tymczasem energia naszej wibracji jest często rozproszona, co utrudnia osiągnięcie satysfakcji życiowej i szczęścia. Powodem tego są rozproszone myśli, napięcia i emocje. Dźwięk Mis kryształowych, Harfy kryształowej oraz intuicyjnie wydobywanego Głosu łączy się z wibracjami ciała, wprowadzając spokój oraz harmonię. Usłyszysz muzykę wydobywającą się z wewnętrznej Ciszy i wprowadzającą do Twojej Duszy tak potrzebną nam wszystkim Ciszę. Może zabrzmi to górnolotnie, ale Cisza – to połączenie z Bogiem.
Poddanie się terapii już po niedługim czasie transformuje ciało, poprzez wywołanie procesu samoleczenia komórek. W świecie nauki znany jest wpływ instrumentów wykonanych z kwarcu na autonomiczny układ nerwowy, odpornościowy i hormonalny. Niektórzy lekarze, postrzegający człowieka w sposób holistyczny, włączają Misy kryształowe do swoich praktyk medycznych u pacjentów chorych na przewlekłe i często nieuleczalne choroby.

Zapraszamy.
Przyjdź na spotkanie. Odłóż westchnienia niepewności. Bierz swoje życie we własne ręce – Teraz – dziś. Przyjdź z czystą intencją podjęcia procesu samoleczenia i transformacji duchowej.
Zharmonizujesz myśli i działania z mocą przestrzeni swojego serca.

☑️Harmonogram:
19 października, 16:00-18:00 – Czakry – warsztat wprowadzający
26 października, 16:00-18:00- Czakra 1 (Ugruntowanie, zdrowie, relacje, byt, siła, relacje rodzinne i społeczne)
9 listopada, 16:00-18:00- Czakra 2 (Witalność, przyjemność, seksualność, radość życia)
16 listopada, 11:00-13:00- Czakra 3 (Siła woli, pracowitość, poczucie szczęścia, moc osobista, wybory, priorytety)
23 listopada, 16:00-18:00- Czakra 4 (Miłość, przyjaźń, współczucie, współodczuwanie, otwartość)
30 listopada, 16:00-18:00- Czakra 5 (Komunikacja, improwizacja, kreatywność, twórcza moc słowa i dźwięku)
7 grudnia, 16:00-18:00- Czakra 6 (Mądrość, intuicja, wyobraźnia, pamięć, spostrzegawczość, koncentracja)
14 grudnia, 11:00-13:00- Czakra 7 (Intelekt, rozsądek, duchowe rozumienie rzeczywistości, mistyka, otwartość, zaufanie)

☑️DLA KOGO
Warsztaty są skierowane dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn zainteresowanych rozwojem osobistym poprzez ruch, taniec i pracę z ciałem, pragnących harmonii, uwolnienia ciała z napięć i blokad, polepszenia zdrowia i samopoczucia i w rezultacie poprawy jakości swojego życia. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia tanecznego by wziąć udział w zajęciach. Ubierz wygodny strój do ruchu, weź butelkę wody, matę lub kocyk.

☑️Inwestycja
Koszt udziału w całym cyklu 8 zajęć (16h warsztatów): 350 zł
Koszt pojedynczych zajęć (2h): 50 zł

☑️REZERWACJA
Konieczna jest rezerwacja i wpłata zaliczki. Szczegóły dotyczące nr konta będą podawane w wiadomości e-mailowej.

☑️ZAPISY
Aneta Łata
antie@o2.pl
tel: 501 668 690

Zapraszamy
Aneta i Grażyna 🙂

Aneta Łata
Inicjatorka i twórczyni ArtPrzestrzeni.
Z miłości i pasji tancerka i performerka. Związana z tańcem od dziecka (m.in.taniec towarzyski, salsa, taniec orientalny, latino, tango argentyńskie). Od kilku lat zachwycona tańcem intuicyjnym, spontanicznym, autentycznym, terapeutycznym, którego tajniki z pasją studiuje, doświadcza na sobie i prowadzi liczne warsztaty pracy z ciałem. Arteterapeutka, instruktorka tańca terapeutycznego, pedagożka, oligofrenopedagog, nauczycielka dyplomowana. Autorka i realizatorka projektu arteterapeutycznego i programu własnego: „Ruch i elementy choreoterapii w pracy z dziećmi z autyzmem”. Realizatorka projektu EFS: „Słoneczne Przedszkola” -Arteterapia z choreoterapią – 300 sesji arteterapeutycznych. Realizatorka licznych projektów teatralnych. Cztery lata na scenie Wędrującego Teatru Kobiet. W swojej twórczej ArtPrzestrzeni tańczy spontanicznie w bliskim kontakcie z przyrodą, tworzy Performance, gra na bębnie djembe, prowadzi warsztaty pracy z ciałem i sesje indywidualne.
Metody, które wykorzystuje w pracy to: Ruch rozwijający W. Sherborne, gimnatyka twórcza Labana, improwizacja taneczna D.Kapperta, rytuały terapeutyczne A.Halprin, elementy 5rytmów, terapeutyczny teatr tańca, Performance, tańce żywiołów, improwizacja w kontakcie, tańce w kręgu, tańce integracyjne, taniec spontaniczny i intuicyjny, taniec z rekwizytem, elementy tańca orientalnego, latino, afro, muzykoterapia, gra na bębnie djembe, relaksacja, arteterapia(rysunek, malunek, rzeźba), silvoterapia, terapia zajęciowa (ceramika, rękodzieło artystyczne), teatroterapia, drama.

„Niezmiennie jest we mnie potrzeba Przestrzeni. Przestrzeni Wolności. Wolności do Bycia Sobą. Twórczą, spontaniczną i pełną ekspresji. Taniec daje mi tą wolność”.

Grażyna Klein
Twórczyni muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej. Muzyk, wokalistka, muzykoterapuetka, pedagog. Głównym jej atutem jest wyjątkowy głos określany jako „kryształowy”. Wyjątkowa wibracja wokalna wspaniale tworzy jednolitą całość z instrumentami na których gra: misy kryształowe, harfa kryształowa, flet traverso, barokowe flety proste, bęben szamański, dzwonki koshi, pianino, gitara barokowa. Podczas koncertów i spotkań warsztatowych improwizuje głosem wprowadzając słuchaczy w przestrzeń serca. Jej muzyka prowadzi do relaksu i transformującej medytacji.