Warsztaty adresowane do kobiet, które chcą swoją kobiecość WYRAZIĆ, POCZUĆ, CELEBROWAĆ.
Przez 3 godziny nasza uważność popłynie do tych zakamarków, które tego najbardziej potrzebują. To pewna forma medytacji, podczas której będziemy szaleć z kolorami, ściegami i wzorami.
Nasza kobiecość to nasza moc!
Warsztaty rozpoczną się herbatą i krótkim wprowadzeniem, być może zapragniemy wyrazić intencję (na głos lub na kartce), z którą będziemy potem pracować przez kolejne godziny.

Podczas warsztatów:
* nauczysz się ściegów
* zrelaksujesz się
* zapomnisz o całym świecie i spędzisz ten czas z najważniejszą osobą – Z SOBĄ!
* jeśli chciałaś wziąć udział w innych , wymagających większej odwagi warsztatach, to może być pierwszy krok by się z tym tematem oswoić

Jeśli będziesz chciała wiedzieć coś więcej o ściegach i materiałach, podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli będziesz chciała milczeć – znajdzie się na to przestrzeń. Nawet śpiewać będzie można – jeśli zapragniesz.

Na warsztaty zapraszam kobiety, które które pracują w obszarze rozwoju osobistego lub pragną zacząć. Dla tych, które chcą nawiązywać relacje z innymi kobietami, uczyć się od nich, dzielić z nimi swoimi doświadczeniami. A także te z Was, które chcą dowiedzieć czegoś o hafcie. Będziemy pracować na moich autorskich wzorach, ale możesz też przynieść swój własny wzór, który chcesz opowiedzieć nitką i igłą.

Inwestycja 120 zł (obejmuje wszystkie materiały, poczęstunek. Materiały zabierasz ze sobą)

Obowiązują zapisy i przedpłata : lilu2art@gmail.com