Kochani zapraszam Was na autorskie warsztaty „ŚwiadoME CIAŁO”, które odbędą się w 7 grudnia w CUD – Centrum Usług Dowolnych w Katowicach ♥

„ŚwiadoME Ciało” to 6h projekt dotyczący świadomości ciała i ruchu, w trakcie którego będziesz mieć możliwość pobyć sam/-a ze sobą, zwrócić uwagę na kondycję swojego ciała, które jest ekranem Twojej Świadomości. Przechodząc przez kolejne praktyki pobudzisz swoje odczuwanie ciała, emocji, uczuć i myśli oraz wszelkich blokad z nim związanych. Dostrzeżesz zależności pomiędzy poszczególnymi aspektami. I sam /-a lub z moją pomocą znajdziesz drogę jak wprowadzić w swojej przestrzeni zmianę.

Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, maksymalnie 6 osobowych. Ważne dla mnie jest to, aby każdemu z Was dać odpowiednią ilość uważności w Waszej drodze odkrywania, zgłębiania siebie ♥

W przestrzeni warsztatów „ŚwiadoME CIAŁO”:
– „ME CIAŁO” czyli kogo? – świadoma dyskusja i praktyka odczuwania
– Świadomość mojego ciała i mojego ruchu – praktyka
– Energia a świadomość – dyskusja i praktyka
– Przepływ Świadomości (tzw. flow) – praktyka
– Czym są blokady związane z wyrażaniem się poprzez ruch i jak je uwolnić – dyskusja
– Uwalnianie ograniczających zapisów w ciele (kody, wzorce, traumy) – praktyka

W trakcie spotkania dotkniemy różnych przestrzeni, tak abyś poczuł /-a, że każde uczucia i emocje są w porządku i masz prawo je czuć. Wyjdziemy z przestrzeni przymusu i gonitwy, pozwalając sobie odczuć komfort bycia w przestrzeni w której decydujesz się być.

Poziom i intensywność zajęć są zależne od poziomu świadomości uczestników. Wyniesiesz z tego doświadczenia tyle, ile jesteś gotowy /-a wziąć (nie mniej, nie więcej). Wszystkie ćwiczenia odbywają się w strefie komfortu którą wyznaczasz sobie sam /-a. Ruch jest swobodny i przyjemny 🙂 Zajęcia odbywają się w ciszy lub subtelnych wibracjach muzycznych.

Warsztaty prowadzi: Khandro – Aneta Lelicka

====== INFORMACJE ORGANIZACYJNE ======

✅ Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice, Ligota

✅ Data: 7 grudnia, sobota

✅ Godzina: 8.30 – 15.00*

*Harmonogram spotkania ☺️
? 8.30 – 9.00 – poznajemy się i dopełniamy kwestie organizacyjne
? 9.00 – 14.45 – warsztaty (z kilkoma krótkimi przerwami i jedną dłuższą przerwa tzw. obiadową. Ustalana z uczestnikami wg potrzeb, w dniu warsztatu)
?14.45 – 15.00 – podsumowanie warsztatu – czas dla siebie, relaks, ugruntowanie.

Przerwy będą ustalane w trakcie warsztatów. Ich cykliczność i długość będzie zależna od procesu grupy ♥ W tym dniu zaplanuj proszę czas dla siebie, aby móc w pełni zanurzyć się w sobie. Telefony wejdą w tryb off i wszystkie ważne sprawy zostawiamy na 6h poza ścianami sali. Pozwól sobie być naprawdę dla siebie. Wynieś z tego doświadczenia maksymalnie to co możesz zabrać.

✅ Cena: 160 zł / os

Grupa kameralna: max. 6 osób

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata całości kwoty u organizatora (gotówką lub przelewem – konto bankowe będzie podane po dokonaniu zgłoszenia).

W przypadku rezygnacji z warsztatu nie zwracamy wpłaty. Istnieje możliwość przepisania uczestnictwa na inną osobę (bez zwrotu wpłaty).

❗WAŻNE ❗
Pamiętaj proszę aby zabrać ze sobą koc i wygodne ubranie. Najlepsze typu dres, legginsy, szarawary. Tak, aby Twoje ruchy nie były niczym skrępowane. Poruszamy się w skarpetkach lub boso.

✅ Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? Khandro
? kontakt.khandro@gmail.com
? tel. 731-022-371

Z głębi serca zapraszam ??

===== Kilka słów o mnie =====

Od dziecka jestem pasjonatką i praktykiem tańca intuicyjnego. Zawsze odnajdywałam w nim możliwość wyrażenia siebie, swoich myśli oraz uczuć, emocji. Poprzez taniec, ruch w indywidualnym wydaniu nawiązywałam kontakt z samą sobą, poznając siebie na głębszych poziomach, możliwości fizyczne swojego ciała oraz zależności między kondycją ciała a sferą emocjonalną. Dziś z głęboką radością i miłością dzielę się z innymi swoją pasją i doświadczeniem w tym temacie, dzięki czemu mogą dostrzec swoje potrzeby i pragnienia, które gdzieś w głębi siebie zakopali. Poszerzam swoją wiedzę i zdobywam doświadczenie w zakresie choreoterapii, świadomej pracy z ciałem, tańca intuicyjnego, tanecznej i teatralnej improwizacji oraz terapii zajęciowej. Ponadto pasjonuję się i zdobywam doświadczenie w masażu dźwiękiem (misy nepalskie). Prowadzę tematyczne warsztaty na bazie tańca intuicyjnego. Tworząc nowe projekty bazuję na doświadczonych przez siebie metodach pracy z ciałem, emocjami i energią.
Jestem autorką m.in. takich projektów jak:
– Świadomy kontakt. Budowanie relacji w tańcu
– Sercem malowane – warsztaty malowania intuicyjnego
– Ja Kobieta – warsztaty tańca intuicyjnego (cykl warsztatów tematycznych dla kobiet)
– Autoagresja w ruchu – uwalniający warsztat taneczny
– Sensual Flow – delikatność dotyku, kontakt, energia w tańcu
– Odkryj siebie – warsztaty pracy energetycznej (poszerzenie świadomości)

Inicjatorka tematycznych warsztatów rozwojowych. Współpracując z innymi stawiam na synergię i budowanie bogatych relacji międzyludzkich. Inspirują mnie spotkania z ludźmi, współpraca z innymi w kwestii powrotu do zdrowia ich ciała fizycznego, a także poszerzanie świadomości w zakresie przyczynowości powstających chorób. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka. Na co dzień pracuję z ludźmi poprzez sesje indywidualne (Świadomość Źródłowa, praca energetyczna, świadomość ruchu, masaż dźwiękiem).

Cenię spotkania z ludźmi, regularnie biorę udział w społecznych kampaniach promujących zdrowy styl życia i poszerzanie świadomości. Organizuję spotkania o charakterze integracyjnym (różne tematyki). Kocham kontakt z naturą, z którą się zbliżam poprzez różne swoje aktywności 🙂

Zapraszam do polubienia stron i dołączenia do grup ⬇️
? Khandro
? KHANDRO – zdrowie i dobre samopoczucie. Inf., zajęcia, warsztaty, wykłady
? CUD – Centrum Usług Dowolnych
? Integracja ❤️