Dot Painting – Malowanie Kropkami

Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania kropkami!

Dot painting, czyli malarstwo kropkowe pozwala opanować zasadę malowania niewielkimi kropkami. Sztuka ta była już praktykowana w Australii przez Aborygenów, którzy swoje myśli oznaczali na pustynnych piaskach. Powstałe obrazki posiadają charakter mistyczny i odprężający.

Na warsztatach wypróbujemy technikę zdobienia, która jest skutecznym sposobem na poprawę koncentracji i metodą pełnego resetu. Symetria i powtarzające się systematycznie motywy dają poczucie równowagi i spokoju. Tworzenie takiego wzoru prostą techniką kropek niezwykle wciąga i pozwala odpocząć umysłowi. Zostawia się za sobą pracę, dylematy domowe, większe lub mniejsze troski. A na koniec pozostaje piękne dzieło – Twoje własne!
Kropkować może każdy dlatego zapraszam również dzieci od 10 roku życia.
Sama wybierzesz tworzywo, na którym będziesz malować. Możesz stworzyć ozdobny magiczny kamień, podstawkę pod ulubioną filiżankę czy też ozdobę świąteczną na choinkę 🙂

Namalujesz/wykropkujesz uspokajającą mandalę, pejzaż, wizerunek ukochanego zwierzaka lub inspirujący napis. Jeśli masz blokadę twórczą będziesz mogła skorzystać z dostępnych szablonów i wzorów. Gwarantuję jednak, że po warsztatach odblokujesz swój umysł 😉
To będzie Twój kreatywny dzień.

Podczas warsztatów wykorzystamy narzędzia o okrągłym przekroju, pędzle, stemple, pałeczki oraz kolorowe farby akrylowe. Wszystkie materiały będą na miejscu.
Gotowe dzieło zabierzesz ze sobą do domu.

Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z farby na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉

Miejsce warsztatów: CUD – Centrum Usług Dowolnych
Czas warsztatów: 4 h
Koszt warsztatów: 120 zł
Cena zawiera farby, narzędzia i inne niezbędne materiały. Nie zabraknie również pysznej kawy, aromatycznej herbaty i słodkości.

Warsztaty odbywają się w małej grupie.
Obowiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Dot Painting + Imię i Nazwisko

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników.