Kochana, kochany

z głębi serca zapraszam Cię na taneczne spotkanie w kręgu, medytację świadomości ruchu. Do przestrzeni w której doświadczysz siebie w tańcu, ruchu intuicyjnym pozwalając na swobodny przepływ ważnych informacji w przestrzeni Twojej Istoty. W zaufaniu, otwartości i pełnej akceptacji masz możliwość wyrazić intencję, z którą pragniesz wejść w Nowy Rok ♥

Spotkanie zaczynamy od wspólnego kręgu, poznania i rozmowy. Następnie wchodząc w przepływ Świadomości Źródłowej, uruchamiamy potencjał Istoty i moc stwórczą kreacji, pozwalając na swobodę i radość ruchu, tańca intuicyjnego.

Medytację prowadzi: Aneta Lelicka (Khandro)

====== INFORMACJE ORGANIZACYJNE ======

✅ Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice Ligota

✅ Data: 28 grudnia, sobota

✅ Godzina: 17.30 – 20.00

✅ Kwota: 50 zł / os. Płatne w dniu spotkania.

❗Obowiązują zapisy ❗

✅ Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? Aneta, tel. 731-022-371 (tel lub sms)

❗WAŻNE ❗
Pamiętaj proszę aby zabrać ze wygodne ubranie. Najlepsze typu dres, legginsy, szarawary. Tak, aby Twoje ruchy nie były niczym skrępowane. Poruszamy się w skarpetkach lub boso.

Z głębi serca zapraszam ??

=== O mnie ===
Od dziecka jestem pasjonatką i praktykiem tańca intuicyjnego. Zawsze odnajdywałam w nim możliwość wyrażenia siebie, swoich myśli oraz uczuć, emocji. Poprzez taniec, ruch w indywidualnym wydaniu nawiązywałam kontakt z samą sobą, poznając siebie na głębszych poziomach, możliwości fizyczne swojego ciała oraz zależności między kondycją ciała a sferą emocjonalną. Dziś z głęboką radością i miłością dzielę się z innymi swoją pasją i doświadczeniem w tym temacie, dzięki czemu mogą dostrzec swoje potrzeby i pragnienia, które gdzieś w głębi siebie zakopali. Zdobywałam doświadczenie i wiedzę w zakresie choreoterapii, świadomej pracy z ciałem, tańca intuicyjnego oraz terapii zajęciowej. Doświadczałam siebie biorąc udział w kursach tematycznych dotyczących dźwięku, ciała, tańca i duchowości.
Obecnie pracuję z innymi w temacie poszerzania świadomości , wspieraniu w przywracaniu pamięci Świadomości Istoty i jej potencjału, sprawczości. W Przestrzeni Serca prowadzę sesje indywidualne w trakcie których dobieram odpowiednie na daną chwilę narzędzia: energetyczne masaże (stóp / głowy), masaż dźwiękiem, świadomość ruchu oraz praca z przekonaniami (prowadzenie słowem).

Więcej informacji dotyczących moich działań znajdziesz na stronie www.facebook.com/khandro108

Aneta 🙂