Źródłowa Świadomość i Przestrzeń Serca.

Zapraszamy Was na warsztat pracy energetycznej z Hanną Krom. Wydarzenie kierowane jest do każdego kto chce poznać lub zgłębić temat Przestrzeni Serca oraz Źródłowej Świadomości.

Łącząc się ze Źródłem z Przestrzeni Serca jesteśmy w przepływie własnej świadomości, która będzie pomocna w odblokowaniu świadomości percepcji, świadomości ciała fizycznego oraz wszystkich aspektów bycia i Życia na tym planie Ziemi. Wszystkie te poziomy świadomości rozpoczną harmonizowanie się do najczystszej pierwotnej formy aby nasze istnienie w ciałach było kompletne, spełnione i przejawione w każdym momencie naszego bycia i Życia.

Jest to dla każdego, kto ma potrzebę otwarcia się na swoją czystą świadomość, spływającą z najwyższych poziomów wibracji naszego Istnienia. Osiągnięcie swoich celów i pragnień jest tylko przejawieniem naszej mocy Istoty, która z poziomu serca tworzy z Miłością w Świetle dla siebie i innych.

Przyjmujmy to co sami tworzymy z Miłością i wdzięcznością ❤️?

>>>>>>>>> Informacje organizacyjne <<<<<<<<

? Miejsce: CUD Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Katowice Ligota

? Data: 12 stycznia, niedziela

? Godzina: 9.30 – 18.00 (spotykamy się o 9.30 aby się poznać i zająć miejsca. Warsztaty zaczynają się o godz. 10.00)

? Cena: 400 zł / os

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku u organizatora w wysokości 100 zł (gotówką lub przelewem – konto będzie podane po dokonaniu zgłoszenia). Pozostałą kwotę należy uregulować przed rozpoczęciem warsztatu 12 stycznia.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia:
– Khandro – Aneta, tel. 731-022-371, kontakt.khandro@gmail.com

„Z poziomu Serca do Serca i w Świetle”
??