Dot Painting – Malowanie Kropkami

Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania kropkami!

Dot painting, czyli malarstwo kropkowe pozwala opanować zasadę malowania niewielkimi kropkami. Sztuka ta była już praktykowana w Australii przez Aborygenów, którzy swoje myśli oznaczali na pustynnych piaskach. Powstałe obrazki posiadają charakter mistyczny i odprężający.

Na warsztatach wypróbujemy technikę zdobienia, która jest skutecznym sposobem na poprawę koncentracji i metodą pełnego resetu. Symetria i powtarzające się systematycznie motywy dają poczucie równowagi i spokoju. Tworzenie takiego wzoru prostą techniką kropek niezwykle wciąga i pozwala odpocząć umysłowi. Zostawia się za sobą pracę, dylematy domowe, większe lub mniejsze troski. A na koniec pozostaje piękne dzieło – Twoje własne!
Sama wybierzesz tworzywo, na którym będziesz malować. Możesz stworzyć ozdobny magiczny kamień, podstawkę pod ulubioną filiżankę czy też ozdobę świąteczną na choinkę 🙂

Namalujesz/wykropkujesz uspokajającą mandalę, pejzaż, wizerunek ukochanego zwierzaka lub inspirujący napis. Jeśli masz blokadę twórczą będziesz mogła skorzystać z dostępnych szablonów i wzorów. Gwarantuję jednak, że po warsztatach odblokujesz swój umysł 😉
To będzie Twój kreatywny dzień.

Podczas warsztatów wykorzystamy narzędzia o okrągłym przekroju, pędzle, stemple, pałeczki oraz kolorowe farby akrylowe. Wszystkie materiały będą na miejscu.
Gotowe dzieło zabierzesz ze sobą do domu.

Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z farby na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉

Miejsce warsztatów: CUD – Centrum Usług Dowolnych
Czas warsztatów: 4 h
Koszt warsztatów: 120 zł
Cena zawiera farby, narzędzia i inne niezbędne materiały. Nie zabraknie również pysznej kawy, aromatycznej herbaty i słodkości.

Warsztaty odbywają się w małej grupie.
Obowiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Dot Painting + Imię i Nazwisko

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników.