Zapraszamy na I część szkolenia dla doradców noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Akademii Noszenia Dzieci.

To propozycja dla osób, które pracują z rodzicami małych dzieci lub chcą się szkolić w tym kierunku. Mile widziane własne doświadczenia w noszeniu w chuście.

Na naszych szkoleniach z otwartością gościmy także położne, fizjoterapeutów i innych przedstawicieli zawodów medycznych zainteresowanych tematem zdrowego i bezpiecznego noszenia niemowląt.

Szkolenia na doradcę noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich składa się z 5 dni. I część (3 dni) II część (2 dni). W przerwie – praca własna.

Program:

:: 4 podstawowe wiązania z chusty długiej tkanej + chusta kółkowa
:: jak prowadzić warsztat grupowy
:: jak prowadzić konsultacje indywidualne
:: wykład 3 godz. z fizjoterapeutą o rozwoju motorycznym dziecka w 1 r.ż.
:: wykład o kangurowaniu
:: podstawy Porozumienia bez Przemocy jako baza komunikacyjna do budowanie relacji z rodzicem
:: wyzwania chusty elastycznej

Mnóstwo dobrej energii! Szkolenie prowadzone przez DWIE trenerki.

Zapewniamy dalsze wsparcie po kursie i możliwość rozwoju.

Atmosfera sprzyjająca uczeniu się.

Koszt całego szkolenia: 2100 zł (ostatnie szkolenie w tej cenie, od 2020 roku koszt szkolenia: 2550 zł). Przewidujemy płatność w ratach.

I część – 24-26.01.2020
II część 23-24.05.2020

Zapraszamy! Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o naszych szkoleniach.

* REWELACJA!!!! Oprócz wysokiej klasy wykładowców, gigantyczna ilości wiedzy (nie tylko z zakresu chustonoszenia, ale również: pracy z klientem, marketingu, planowania, pielęgnacji wspomagającej rozwój dziecka i szeroko pojętej bliskości), niesamowita atmosfera, otwartość prowadzących i przestawienie naszego nastawienia na otwartość na różne rozwiązania/ możliwości w naszej przyszłej pracy, ORAZ OGROM ćwiczeń dla dopracowania własnego warsztatu. To była najlepsza decyzja jaką podjęłam ?
Dziękuje za możliwość skorzystania z takiej wiedzy – w ilości i jakości – jaką serwujecie na początku naszej drogi jako doradcy noszenia dzieci
– Mariola Cz.

* Świetne szkolenie, przygotowujące do pracy doradcy od A do Z. Segment z fizjoterapeutą o rozwoju dziecka w pierwszym roku życia, duży katalog wiązań który pozwoli na dobranie odpowiedniego dla rodziców i dzieci o różnych potrzebach, a to wszystko doprawione komunikacją opartą na NVC oraz praktycznymi informacjami przygotowującymi doradców do prowadzenia swojej działalności. Uważam też, że formuła kursu – 1 kurs rozbity na dwa zjazdy – jest bardzo dobrze przemyślana. Polecam!
– Agata S.

* Szkolenie w AND to nie tylko olbrzymia dawka wiedzy o chustonoszeniu, fizjologii, pracy z klientem i empatii. To także wzruszające opowieści, rodzinna atmosfera i mnóstwo ćwiczeń ! Jestem bardzo zadowolona, po szkoleniu czuję się gotowa by pomagać innym rodzicom. Nie mogę doczekać się drugiej części ♥ Pozdrawiam nasze super Instruktorki
– Edyta Ł.

Szkolenie w Katowicach poprowadzą trenerki Akademii Sylwia Misiak (Nowoczesne Rodzicielstwo Sylwia Misiak i Anna Zin (Szkoła Noszenia Przywiązanie www.przywiazanie.szkola.pl)

Potrzebujesz informacji? Napisz do nas na:

zapisy[at]akademianoszenia.pl

Jesteś zdecydowana/-y? Wypełnij formularz:

https://forms.gle/WFD33s9mJz26CZNi7

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy też na: www.akademianoszenia.pl/oferta/
Tu szersze informacje, także o kosztach.