POURING acrylic – Malowanie przez wylewanie

Zapraszamy na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty wylewania obrazów!

Acrylic pouring jest jednym ze sposobów malowania obrazów. Polega na wylewaniu farby akrylowej na płótno lub inne podłoże, np.: podobrazie, drewno, szkło. Farbę akrylową, w większości przypadków, należy najpierw upłynnić, używając do tego specjalnych materiałów, zazwyczaj medium do pouringu (nazywane też fluidem). Technika pouringu pozwala na tworzenie wielobarwnych i abstrakcyjnych obrazów, a sam proces jego powstawania jest niezwykle wciągający.
Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice pouringu, czyli obrazów wylewanych, każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.

Podczas zajęć będziemy mieszać, łączyć i rozlewać farby akrylowe na podkłady malarskie, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne wzory. Oprócz farb akrylowych, będziemy pracować także na dodatkach, które sprawią, że na naszej pracy powstaną komórki i inne ciekawe formy.
Każdy uczestnik wykona dwie prace, które zabierze ze sobą.
Praca wymaga minimum 24 h schnięcia, więc żeby ją bezpiecznie zabrać do domu prosimy o przyniesienie ze sobą tekturowe pudełka (najlepiej dwa niskie, nadają się do tego pudełka po pizzy). Prace będzie można również odebrać w późniejszym terminie.

Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z farby na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉 Sugerujemy przyniesienie odzieży ochronnej lub fartucha.

Miejsce warsztatu: CUD – Centrum Usług Dowolnych
Termin warsztatu: 1 marca 2020 (niedziela), w godz.: 15:00 – 18:00
Czas trwania warsztatu: 2,5 -3 h (zależnie od tempa pracy uczestników)
Koszt warsztatu: 150 zł
*Zabierz na warsztat znajomą osobę… przyjaciółkę, mamę, chłopaka – dla każdego 5% zniżki

Cena zawiera podobrazia, farby, media, narzędzia i inne niezbędne materiały. Nie zabraknie również pysznej kawy, aromatycznej herbaty i słodkości.

Warsztaty odbywają się w małej grupie, max 8 osób.
Obowiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl

Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu na listę uczestników
– prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł*
Nr konta bankowego: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Pouring + Imię i Nazwisko
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej tydzień przed warsztatem na to samo konto bankowe, w tytule przelewu podając te same dane, co podczas wpłaty zaliczki.
Można również od razu wpłacić całą kwotę.
* zaliczka jest niezbędna do rezerwacji miejsca na warsztacie. Zaliczkę należy wpłacić po mailowym potwierdzeniu miejsca na zajęciach.
Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztacie do ośmiu dni przed zajęciami lub zajęcia są odwołane – zaliczkę zwracamy na konto.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników.