Warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży ?

Kuchnia wegetariańska ???

Czy Wasze dzieci są ciekawe nowych smaków?
Chciałyby spróbować swoich sił w kuchni?
Ciekawi je kuchnia wegetariańska?

Dobrze trafiliście ?

Zapraszam wasze dzieci na warsztaty kulinarne, w trakcie których przekonają się o tym, że pichcenie jest proste, łatwe i przyjemne. Przełamiemy mity na temat kuchni wegetariańskiej, a uczestnicy nauczą się przyrządzać proste potrawy dla całej rodziny. Dowiedzą się także w jaki sposób wprowadzić w swój plan dnia posiłki z diety roślinnej oraz w jaki sposób je przygotować. Co najważniejsze – w trakcie warsztatów będzie możliwość poeksperymentowania i sprawdzenia siebie. Kto wie może właśnie Twoja pociecha odkryje w sobie uśpiony talent do gotowania? ?

W trakcie zajęć przygotujemy 3 potrawy, które – mam nadzieję – zostaną zjedzone później ze smakiem. Gwarantuję dobrą zabawę, pozytywną energię oraz niezapomniane doznania smakowe.

Zbliżające się warsztaty będą wyjątkowe, gdyż weźmie w nich udział profesjonalny fotograf który uwieczni nasze kulinarne zmagania w obiektywie aparatu.

Poniżej znajduje się więcej informacji, które z pewnością się przydadzą:
Prowadzący: Łukasz Strańczyk – kucharz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat kuchni włoskiej, a od ponad 2 lat, również kuchni wege. Uczestnik męskich kręgów prowadzonych przez Nowych Wojowników. Wielki fan Jamie Oliviera – obieżyświata i kucharza, który czerpie z wielu kultur.

Data: 7 marca 2020 r.

Godzina: 11.00 – 13.00

Ilość uczestników: maks. 12 osób

Uczestnictwo: specjalna oferta powitalna – 15 PLN + zgoda na publikację zdjęć (dotyczy tego terminu)

Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych

Zapisy: mailowo: cud@muzant.pl, telefonicznie: 733 88 55 56.

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa dziecka w warsztatach jest wpłata 15 zł na koto:
Bank Credit Agricole 37 1940 1076 5847 6231 0000 0000