Droga Kobieto,

z głębi serca zapraszam Cię na taneczne spotkanie w kręgu kobiet. Do przestrzeni w której doświadczysz siebie w tańcu, ruchu intuicyjnym pozwalając na przebudzenie Twojego naturalnego potencjału. W zaufaniu, otwartości i pełnej akceptacji masz możliwość wyrazić siebie tak jak tego dnia potrzebujesz.

Masz ochotę skakać? Zrób to ♥
Masz ochotę śmiać się w głos? Zrób to ♥
Masz ochotę krzyczeć? Zrób to ♥
Masz ochotę płakać? Zrób to ♥

Spotkanie w tańcu ma na celu poszerzenie świadomości siebie, skierowanie uważności do wewnątrz. Subtelność ruchu daje nam możliwość lepszego odczytu ważnych dla nas informacji, z poziomu ciała fizycznego i pozostałych sfer, przestrzeni. Dodatkowo wzmacnia i odżywia struktury naszych ciał. A to wszystko skutkuje rosnącym zaufaniem i odwagą w wyrażaniu samej siebie, zarówno w tańcu jak i po prostu w Życiu codziennym ♥

W trakcie spotkania dotkniemy różnych przestrzeni, tak abyś poczuła, że każde uczucia i emocje są w porządku i masz prawo je czuć. Wyjdziemy z przestrzeni przymusu i gonitwy, pozwalając sobie odczuć komfort bycia w przestrzeni w której decydujesz się być. Przywracamy pamięć radości chwili, entuzjazmu i odczucia pełni siebie jako Kobiety ♥

Poziom i intensywność zajęć są zależne od poziomu świadomości uczestniczek. Wyniesiesz z tego doświadczenia tyle, ile jesteś gotowa wziąć (nie mniej, nie więcej). Wszystkie ćwiczenia odbywają się w strefie komfortu którą wyznaczasz sobie sama. Taniec, ruch jest swobodny i przyjemny 🙂

====== INFORMACJE ORGANIZACYJNE ======

✅ Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej), Ligota Katowice

✅ Data: 7 marca, niedziela

✅ Godzina: 17.00 – 20.00

✅ Cena: 100 zł / os

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 100 zł u organizatora (gotówką lub przelewem – konto bankowe będzie podane po dokonaniu zgłoszenia).

W przypadku rezygnacji z warsztatu nie zwracamy wpłaty. Istnieje możliwość przepisania uczestnictwa na inną osobę (bez zwrotu wpłaty).

❗WAŻNE ❗
Pamiętaj proszę aby zabrać ze sobą wygodne ubranie. Najlepsze typu dres, legginsy, szarawary, może być także spódnica. Tak, aby Twoje ruchy nie były niczym skrępowane. Poruszamy się w skarpetkach lub boso.

✅ Kontakt, zgłoszenia, informacje:
? kontakt.khandro@gmail.com
? Aneta, tel. 731-022-371

Z głębi serca zapraszam ??

=== O mnie ===
Od dziecka jestem pasjonatką i praktykiem tańca intuicyjnego. Zawsze odnajdywałam w nim możliwość wyrażenia siebie, swoich myśli oraz uczuć, emocji. Poprzez taniec, ruch w indywidualnym wydaniu nawiązywałam kontakt z samą sobą, poznając siebie na głębszych poziomach, możliwości fizyczne swojego ciała oraz zależności między kondycją ciała a sferą emocjonalną. Dziś z głęboką radością i miłością dzielę się z innymi swoją pasją i doświadczeniem w tym temacie, dzięki czemu mogą dostrzec swoje potrzeby i pragnienia, które gdzieś w głębi siebie zakopali. Zdobywałam doświadczenie i wiedzę w zakresie choreoterapii, świadomej pracy z ciałem, tańca intuicyjnego oraz terapii zajęciowej. Doświadczałam siebie biorąc udział w kursach tematycznych dotyczących dźwięku, ciała, tańca i duchowości.

Obecnie pracuję z innymi w temacie poszerzania świadomości, wspierania w przywracaniu pamięci Świadomości Istoty i jej potencjału, sprawczości. W Przestrzeni Serca prowadzę sesje indywidualne w trakcie których dobieram odpowiednie na daną chwilę narzędzia: energetyczne masaże (stóp / głowy), masaż dźwiękiem, świadomość ruchu oraz praca z przekonaniami (prowadzenie słowem).

Tworzę autorskie warsztaty oparte na świadomości ruchu, tańcu intuicyjnym oraz warsztaty pracy energetycznej. Są one wynikiem mojej drogi i wyciągniętej z niej mądrości.

Więcej informacji o mnie i moich działaniach na stronie https://www.facebook.com/khandro108/

Zapraszam do polubienia stron i dołączenia do grup ⬇️
? Khandro
? CUD – Centrum Usług Dowolnych
? KHANDRO – zdrowie i dobre samopoczucie. Inf., zajęcia, warsztaty, wykłady
? TANIEC – godne polecenia – Polska
? HULA w Katowicach – warsztaty, informacje, wiedza, inspiracje