WARSZTATY Z BIŻUTERII SUTASZOWEJ, 8 MARCA 2020

Podróżniczka, blogerka i autorka oryginalnego rękodzieła, które możecie obejrzeć na blogu https://dzikaczeresnia.blogspot.com/ – Alicja Stolarczyk, zaprasza na wizytę w kolorowym świecie sutaszu. Poznacie techniki ręcznego szycia niezwykłej biżuterii z wykorzystaniem jedwabnego sznureczka (soutache), koralików, guzików, drewna, kamieni, szkła… Ta technika pozwala kreować niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju ozdoby w różnych stylach. Bardzo eleganckie i wytworne jak i naturalne i bazujące na darach natury. Regularne i wyważone, jak i zwariowane i pełne chaosu. To niesamowite narzędzie do wyrażania swojej natury, nastroju, do poczucia się Wielkim Twórcą. Spędzicie weekend w sympatycznym i kreatywnym gronie, nawiążecie nowe znajomości, nabędziecie umiejętność ozdabiania sowich kreacji w nowy sposób oraz wytwarzania jedynych w swoim rodzaju prezentów.

CZAS TRWANIA – 7 godzin od 10.00 do 17.00
ILOŚC UCZESTNIKÓW – min. 6, maks. 10,
CENA – 185 zł od osoby, w tej cenie zapewniam – niezbędne materiały we wszystkich kolorach tęczy, wyrób sutaszowy mojego autorstwa dla każdego uczestnika, komplet materiałów z którym uczestnik wraca do domu (5 m sutaszu w różnych kolorach, kaboszony, guziki, kamienie półszlachetne, filc, klej, koraliki, specjalistyczna igła, końcówki, zapięcia, sztuczny zamsz, skórki) wart ok. 40 zł. Natychmiast po powrocie z warsztatów możecie tworzyć nowe ozdoby bez martwienia się o zakupy pomocy i materiałów.

PROGRAM

godz. 10.00 – powitanie, prezentacja multimedialna o sutaszu, stylach i możliwościach, które daje ta technika, mini wystawa wyrobów sutaszowych.
10.30 – siadamy do pracy twórczej: poznajemy podstawowe techniki, materiały, rodzaje sutaszu, tworzymy pierwszy próbny wyrób – prosty naszyjnik lub broszka, szyjemy i gadamy, w tle muzyka relaksacyjna.
ok. godz. 13.00 – przerwa na posiłek
godz. 13.30 – techniki wykańczania biżuterii sutaszowej, podklejanie tylnej strony, zapięcia, podwieszki, impregnacja.
ok. godz. 17.00 – zakończenie kursu, sutaszowe pożegnanie.
Zapraszamy serdecznie!
Alicja i Katarzyna

Data: 8 marca 2020 r. godz. 10.00-17.00
Miejsce: CUD – Centrum Usług Dowolnych
Koszt: 185zł
Zapisy: telefonicznie pod numerem tel. 733 88 55 56 lub mailowo: cud@muzant.pl

Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata bezzwrotnego zadatku na materiały w kwocie 45 zł na konto:
Katarzyna Paciorkowska-Grudziecka Bank Credit Agricole 37 1940 1076 5847 6231 0000 0000 (w tytule proszę wpisać warsztaty sutaszowe)