Kobieto i mężczyzno, zapraszam Cię na warsztat tworzenia biżuterii z intencją w Katowicach :).
Tym razem będą to bransoletki, wykonane techniką nawlekania kompozycji, utworzonej przez Ciebie z minerałów różnego rodzaju i koloru. Minerały nawlekamy na stalową żyłkę, zakończoną zapięciem i krótkim łańcuszkiem do regulacji długości lub gumkę . W bransoletkę będziesz miał/a możliwość wkomponować symbol srebrnego Ziarna Życia.
Bransoletki, które stworzymy będą nam przypominały o tym co dla nas ważne w tym roku, w naszym życiu – o naszych wartościach, celach i intencjach.
Będzie to bardzo twórcza praca, rozwijająca kreatywność i ekspresję a także pozwalająca na zanurzenie się w swoich emocjach, wrażliwości i potrzebach, które finalnie zmaterializują się w postaci bransoletek.
Skupimy się na dwóch technikach montażu do wyboru. Opracujesz swoją bransoletkę zgodnie z jedną z nich. Pracować będziemy intuicyjnie, pójdziemy za siłą przyciągania kolorów i kształtów aby finalnie mogła powstać biżuteria, której nadamy swoją intencję, wzmocnioną (dla chętnych) Ziarnem Życia jako symbolu „Nowego początku” lub srebrną blaszką z intencją.
Możemy również użyć innego symbolu (dostępne będą serca, kwiatki, koniczynki, podkowy, kuleczki).
Wszystkie półfabrykaty srebrne (oprócz łańcuszków i zapięć) powstały w mojej pracowni i zostały poddane obróbce ręcznej z dbałością o detale, są dodatkowo wypolerowane.

Podczas warsztatu będziesz mieć do dyspozycji wszelkie niezbędne narzędzia do montażu biżuterii i półfabrykaty srebrne próby 925, potrzebne do wykonania biżuterii oraz całą różnorodną gamę naturalnych minerałów z dziurką do nawlekania na żyłkę.
Każda osoba dostanie moje wsparcie techniczne, aby dokładnie zrozumieć technikę oraz w razie potrzeby pomoc w złożeniu bransoletki w całość.
——————————————————————–
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Termin: 13 marca 2020, godz. 17:30 – 20:30
Adres: ul. Piotrowicka 58 (wejście od ulicy Panewnickiej)
40-723 Ligota, Katowice
Cena: 125zł/os
Ilość osób: minimum 5 – maksimum 10, decyduje data zgłoszenia i przedpłaty 50zł na konto, które podam po zgłoszeniu e-mailowym pod adresem: paulina.gasiun@gmail.com.
Płatność reszty kwoty za warsztat odbędzie się na miejscu gotówką.
W przypadku jeśli warsztat miał by się nie odbyć, zaliczka zostanie zwrócona przelewem.
W przypadku rezygnacji z warsztatu na mniej niż 5 dni przed datą warsztatu, przedpłata nie będzie zwrócona.
Warsztat potrwa maksymalnie 3h z jedną 15min przerwą na herbatkę/kawę/ciastko (możesz przynieść też ze sobą coś słodkiego na wspólny stół). Przyjdź proszę punktualnie abyśmy zaczęli równo pracę.
Zaczniemy od dokładnego objaśnienia dwóch technik montażu i tworzenia bransoletek z intencją.
Kiedy dokonasz wyboru jednej z technik, będziesz mógł/mogła przystąpić do wyboru kolorystyki i rodzaju minerałów, z których to ułożysz swoją kompozycję do nawleczenia na stalową żyłkę.

Wszelkie pytania lub wątpliwości możemy omówić indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu 🙂 Paulina tel. 606219299
————————————————-
KIM JESTEM
Nazywam się Paulina Gasiun i od kilku lat przekuwam moją pasję do piękna w tworzenie biżuterii z intencją. Tworzę własne kolekcje, jak choćby „Sacred Symbols”, którą możesz obejrzeć w mojej galerii internetowej www.sacredsymbols.pl. Jest to kolekcja biżuterii symbolicznej, inspirowanej Świętą Geometrią, czyli uniwersalnym językiem matematycznym, wyrażonym geometrycznie w harmonijnych formach i strukturach całej Natury – w makro i mikro skali. Możesz poczytać o tych formach więcej na wwww.swietageometria.info
Wykonuję również unikatową srebrną i złotą biżuterię na zamówienie dla osób prywatnych i firm, które chcą wyrazić siebie i swoje wartości poprzez bliskie im formy, symbole, logo.
To co tworzę jest dla mnie sposobem na wyrażenie piękna budowy Natury i jej doskonałych form a także odpowiedzią na indywidualne potrzeby moich klientów, z którymi uwielbiam współpracować :).