Zapraszam na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania kropkami!
Dot painting, czyli malarstwo kropkowe pozwala opanować zasadę malowania niewielkimi kropkami. Sztuka ta była już praktykowana w Australii przez Aborygenów, którzy swoje myśli oznaczali na pustynnych piaskach. Powstałe obrazki posiadają charakter mistyczny i odprężający.
Na warsztatach wypróbujemy technikę zdobienia, która jest skutecznym sposobem na poprawę koncentracji i metodą pełnego resetu. Symetria i powtarzające się systematycznie motywy dają poczucie równowagi i spokoju. Tworzenie takiego wzoru prostą techniką kropek niezwykle wciąga i pozwala odpocząć umysłowi. Zostawia się za sobą pracę, dylematy domowe, większe lub mniejsze troski. A na koniec pozostaje piękne dzieło – Twoje własne!
Sama wybierzesz tworzywo, na którym będziesz malować. Możesz stworzyć ozdobny magiczny kamień czy podstawkę pod ulubioną filiżankę ?
Namalujesz/wykropkujesz uspokajającą mandalę, pejzaż, wizerunek ukochanego zwierzaka lub inspirujący napis. Jeśli masz blokadę twórczą będziesz mogła skorzystać z dostępnych szablonów i wzorów. Gwarantuję jednak, że po warsztatach odblokujesz swój umysł ?
To będzie Twój kreatywny dzień.
Podczas warsztatów wykorzystamy narzędzia o okrągłym przekroju, pędzle, stemple, pałeczki oraz kolorowe farby akrylowe. Wszystkie materiały będą na miejscu.
Gotowe dzieło zabierzesz ze sobą do domu.
Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z farby na ulubionej bluzce nie był tragedią ?

Miejsce warsztatów: CUD – Centrum Usług Dowolnych Katowice ul. Piotrowicka 58, wejście od ul. Panewnickiej (za sklepem Żabka)
Czas warsztatów: 3 h
Koszt warsztatów: 125 zł / os.

Cena zawiera farby, narzędzia i inne niezbędne materiały. Nie zabraknie również pysznej kawy, aromatycznej herbaty i słodkości.
Warsztaty odbywają się w małej grupie.

Obowiązują zapisy!

Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl
Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Dot Painting + Imię i Nazwisko
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników.

UWAGA!!! W trosce o bezpieczeństwo uczestników ilość osób została ograniczona tak aby zachować bezpieczne odległości podczas warsztatów. Będą zachowane również wszelkie rygory sanitarne abyście czuli się Państwo bezpiecznie i spokojnie podczas naszych warsztatów. Zapraszamy serdecznie.