Warsztat

– utrata wagi
– mapa poziomów świadomości
– przywracanie zdrowia metodą Davida Hawkinsa

Czy istnieje sposób chudnięcia, który jest praktyczny, łatwy, przyjemny i pozbawiony jakiegokolwiek cierpienia? Czy to jest możliwe?

TAK!

Wszystko, czego potrzeba to jedynie poświęcenie naszej uwagi przez godzinę lub półtorej w ciągu jednego lub dwóch dni podczas wykonywania czynności, które normalnie wykonujemy. Korzyści będą długotrwałe i będą się utrzymywać przez całe życie. Nagrodą za zaledwie kilkugodzinne kierowanie uwagi na parę prostych zasad da nam całe życie spędzone w wolności od nadmiaru kilogramów.

Skąd możecie wiedzieć, że to działa? Ponieważ zadziałało w przypadku każdego, kto tego spróbował. Zadziałało w przypadku twórcy metody – Davida Hawkinsa – i wielu jego pacjentów.
Hawkins na dobre pozbył się około 20 kg nadwagi dzięki stosowaniu tej bardzo prostej techniki, którą wyodrębniono w badaniach nad świadomością.

Diety zwykle nie działają długookresowo. Zwykłe techniki, które ludzie często wybierają wywołują poczucie winy i oskarżanie siebie. Mogą zadziałać ale tylko tymczasowo ponieważ tak naprawdę nie modyfikują sposobu w jaki żyje się ze swoim ciałem, nie zmieniają odruchów Pawłowa, które napędzają odruch jedzenia pomimo najlepszych chęci pozbycia się go. Nauczymy się jak działać z serca, a nie z głowy, podchodzić do życia z miłością, a nie z perspektywy żołądka.

” W ciągu jednego dnia uwalniania zrobiłem większe postępy niż w ciągu 4 lat psychoterapii” David R. Hawkins

Warsztat poprowadzi Urszula Chemicz – naturoterapeutka, eksperymentująca z metodą uwalniania według Davida Howkinsa. Refleksolog zajmujący się ciałem oraz holistycznym podejściem do zdrowia na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Trenerka, która pozwoli Ci poprzez swoje doświadczenie z medycyną wschodu oraz technikami równoważenia energii Qigong, odnaleźć kontakt ze swoim duchem, Twoim najlepszym przewodnikiem.
Masażystka, która proponuje techniki masażu LOMI LOMI aby zrównoważyć przepływ energii w naszych ciałach.

🔷zapraszamy do CUD – Centrum Usług Dowolnych
🔷dnia 15 września 2020 r.
🔷w godzinach: 18.00 – 21.00
🔷koszt warsztatu: 120 zł

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: cud@cud.katowice.pl lub telefonicznie na numer tel. 733 88 55 56.

Do zobaczenia!
Ula i Katarzyna