Zapraszam Cię do Kręgu Matek z Dziećmi.
Kręgi mają niezwykłą Moc. Wszystkie łączy jedno: siadają w nich ramię w ramię osoby, które są sobie równe.
Dawno temu, kobiety spotykały się w czerwonym namiocie, by choć na chwilę stworzyć bezpieczny świat pełen wsparcia, współodczuwania i uważnej obecności. Wiele z nas tęskni za takimi spotkaniami. Spotkajmy się, aby razem stworzyć Bezpieczną Przestrzeń na bycie razem i dzielenie się tym, czego każda z nas potrzebuje: w słowie, milczeniu i dotyku.
Spotkania w kręgu mają inny wymiar. Spotykamy się na zasadach równości i dobrowolności. Jesteśmy razem, by sobie towarzyszyć i słuchać się – bez radzenia, pocieszania czy ocen. Możesz coś powiedzieć, a możesz nie mówić nic i po prostu być.

Mam w sobie od lat taką tęsknotę za kobietami, starszeństwem wciąż poszukuję tego uczucia, bycia w plemieniu. Zasiadam w Kręgach już od lat – dużych, małych, kobiecych. I ten Świat subtelnych połączeń, który tkamy delikatną siecią gdy zasiadamy w Kręgu daje ukojenie mojej tęsknocie. Sama jestem mamą i czuję w głębi serca, że to właśnie tego najbardziej potrzebujemy – poczucia wspólnoty, zrozumienia i szacunku dla naszych przeżyć. Wspólnoty gdzie same dbamy o siebie – mamy miejsce, gdzie możemy być prawdziwe, gdzie możemy szczerze wyrazić siebie i dalej czuć się bezpiecznie, wtedy mamy więcej cierpliwości i zrozumienia dla naszych dzieci.

Dlatego zwołuję ten krąg.

Zapisy: kinga.ciezak@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo zostanie potwierdzone drogą mailową.
Proszę o dowolną składkę na miejsce, w którym się spotkamy.

Zapraszam Was Drogie Kobiety na Krąg Matek z Dziećmi.
Zapraszam Cię do obecności z Twoim dzieckiem, bez dziecka, jak poczujesz tak będzie dobrze. Pamiętaj aby zadbać o przekąski dla siebie i dziecka, lub przynieś coś na wspólny stół.
Spotkamy się w CUD – Centrum Usług Dowolnych, ul. Piotrowicka 58,Katowice
Bądź proszę punktualna.
Zapraszam z serca i brzucha.
Kinga Ciężak

Prowadząca:
Będę chroniła Przestrzeni Kręgu. Jestem mamą czwórki dzieci. Z otwartym sercem, pełnym ciepła, łagodności i miękkości otaczam, niczym Wielka Matka czułą uważnością każdą istotę na swojej drodze. Moje zielone serce czerpie mądrość życia od Plemienia Roślin. Są pasje, które wprawiają moje serce w drżenie. Pierwsza to moje dzieci, które każdego dnia dają mi bezwarunkową miłość. Uczą mnie, jak być, jak czuć i jak cieszyć się życiem. Dają mi lekcję cierpliwości i pokory. Druga to akt kreacji obrazów, fotografii, grafik, dźwięku. Inspiracje przychodzą do mnie z każdej strony. Przyciągają mnie piękne, stare domy, pełne dobrej energii i wspomnień. Zachwycam się polnymi kwiatami i bukowym lasem o poranku, zatopionym w mgłach. Tulę się do sosen. SławAHO