Kochane kobiety,

jeśli któraś z Was pragnie usiąść w kobiecym gronie, poczuć jego energię i moc, mieć przestrzeń na dzielenie się doświadczeniami, wrażeniami, pomysłami, ale też trudnościami i troskami, a może po prostu chciałaby tylko pobyć w kobiecym klimacie – zapraszam na cykliczne spotkania w kobiecym gronie – Babi Ląd.

Spotkamy się w bezpiecznej, przyjaznej, ciepłej atmosferze, przy świecach, lampkach z kubkiem herbaty, kawy czy ziół w dłoni. Miejsce się znajdzie dla każdej z Was, bez względu na to kim jest, w jakim miejscu jest, co robi, widzi i czuje, w jakim jest wieku, czym zajmuje się zawodowo i z pasji. Krąg bowiem jest świętą przestrzenią kobiet, w której nie ma tematów tabu. To w nim wszystkie są widziane i słyszane, wszystkie mają jednakowe prawo do tego, żeby wyrażać siebie bez lęku, szczerze i otwarcie, prosto z serca. Naczelną zasadą Kręgu jest bycie w Prawdzie i prawdziwe dzielenie się sobą.

Pomysł na te spotkania zrodził się z tęsknoty za byciem razem z innymi kobietami, rozmową, empatią, ciepłem, wsparciem, miłością, zrozumieniem, przytuleniem, pokochaniem siebie takiej, jaka jestem, odzyskaniem swojej kobiecej mocy, bo wiem jak wielką moc mamy i wiem, jak wiele możemy dać sobie nawzajem, jak wiele się od siebie nauczyć Bo Krąg ma uzdrawiającą moc!

Spotkania mają charakter otwarty.

Odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca w godz. 18.00-21.00 (wyjątkowo w listopadzie to będzie czwartek 26 i w grudniu przedostatni piątek miesiąca czyli 18).

Możesz przynieść jakiś drobny poczęstunek, ale nie musisz – na pewno coś się pojawi na stole

Możesz też przynieść ze sobą jakiś przedmiot/przedmioty ważne dla Ciebie – zdjęcie, przedmiot mocy, kamień, cokolwiek co jest Ci bliskie i chciałabyś położyć w przestrzeni Kręgu.

Składka na wejście wynosi 20 zł.

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY:

Czekam na Twój sms z informacją, że będziesz:

Kasia 733 88 55 56,

możesz też napisać na adres: cud@cud.katowice.pl

Miejsce: CUD Katowice-Ligota ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej za sklepem Żabka, po schodkach w dół)

Zapraszam Cię serdecznie!

Katarzyna