„Krąg jest świętą przestrzenią kobiet. To oznacza, że kiedy siadamy w Kręgu Uzdrawiającej Mocy, wszystkie kobiety są widziane, słyszane i mają równe prawo wyrażenia tego, co naprawdę czują i myślą.” Tanna Jakubowicz-Mount
 
Jeśli słyszysz głos, który wzywa Cię do Kręgu, chcesz w nim usiąść i doświadczać jego energii i mocy – przyjdź!
 
Jeśli tęsknisz za byciem razem w kobiecej energii, za rozmową, empatią, ciepłem, wsparciem, miłością, akceptacją, zrozumieniem, przytuleniem, wymianą, zobaczeniem i byciem zobaczoną – zapraszam Cię!
 
Bez względu na to kim jesteś, w jakim miejscu jesteś, co robisz, widzisz i czujesz, w jakim jesteś wieku, czym zajmujesz się zawodowo i z pasji – czekam na Ciebie!
 
W Kręgu nie ma tematów tabu, to w nim wszystkie kobiety są widziane i słyszane, wszystkie mają jednakowe prawo do tego, żeby wyrażać siebie bez lęku, szczerze i otwarcie, prosto z serca. Bowiem naczelną zasadą Kręgu jest bycie w Prawdzie i prawdziwe dzielenie się sobą.
 
Spotkanie ma charakter otwarty.
Odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca, 31 stycznia w godz. 17.00-20.00.
 
Możesz przynieść jakiś drobny poczęstunek, ale nie musisz – na pewno coś się pojawi na stole 😊
 
Możesz też przynieść ze sobą jakiś przedmiot/przedmioty ważne dla Ciebie – zdjęcie, przedmiot mocy, kamień, cokolwiek co jest Ci bliskie i chciałabyś położyć w przestrzeni Kręgu.
 
Składka na wejście wynosi 20 zł.
Liczba miejsc ograniczona.
 
ZAPISY:
Czekam na Twój sms z informacją, że będziesz:
Kasia: 733 88 55 56
Możesz też napisać na adres: cud@cud.katowice.pl
Miejsce: CUD Katowice-Ligota ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej za sklepem Żabka, po schodkach w dół)