👉 Zapraszamy na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania abstrakcji za pomocą żywicy epoksydowej
👉 Żywica epoksydowa to materiał syntetyczny pozwalający tworzyć produkty trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Produkty, najczęściej obrazy, wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania dzięki wykończeniu w pełnym połysku.
👉 Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice Epoxy Resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.
👉Podczas zajęć omówię wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać podczas malowania. Wskażę problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków. Omówię jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wokończeń. Będziemy mieszać, łączyć i rozlewać żywice na tacę dekoracyjną, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne dzieło.
Każdy uczestnik wykona własnoręcznie 4 podkładki, w wybranych przez siebie kolorach, która mogą posłużyć jako podkładki pod filiżankę czy kubek, jako podkładki do biżuterii, jako podkładki na świeczki lub cokolwiek innego.
Prace będą do odebrania po kilku dniach – muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z właścicielem pracowni.
👉 Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z żywicy i barwników na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉
Cena zawiera:
– bazy/podkłady do wypełnienia żywicą, z różnego tworzywa, do wyboru przed warsztatami (4 podkłady, mogą być różne): polistyren, drewno/sklejka, korek
– żywicę epoksydową z utwardzaczem, samopoziomującą, łatwo odpowietrzającą
– szeroki wybór kolorowych pigmentów, proszki metaliczne, pasty, tusze oraz farby do barwienia (propozycje różnych producentów)
– materiały zabezpieczające, gumowe rękawiczki, folia malarska, mokre chusteczki
– papierowe kubeczki, patyczki do mieszania żywicy
– korzystać będziemy z wagi jubilerskiej, opalarki, suszarki, poziomicy
UWAGA!
W miarę możliwości proszę przynieść własne suszarki do włosów (może być nagrzewnica)! – narzędzie to ułatwia rozdmuchiwanie wzorów.
Prowadząca : Barbara Łukasik-Razowska (projektant, grafik, architekt wnętrz)
FB: Barbara Razowska Design 

https://www.facebook.com/barbararazowskadesign
W związku z trwającymi obostrzeniami ilość miejsc bardzo ograniczona. Warsztaty odbywają się w małej grupie, max 4 os.
Obowiązują zapisy!
—————————————————-
Czas trwania warsztatu: 2,5-3 h
Koszt: 240 zł / os.
Miejsce:
CUD – Centrum Usług Dowolnych, Katowice ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej)
Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl
Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zapisu na listę uczestników
– prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł*
Nr konta bankowego: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Żywica + Imię i Nazwisko
*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników lub jeśli sytuacja pandemiczna ulegnie zmianie.